بدلیل نبود سفارت کانادا ، تکواندو کاران راهی انکارا شدند

برای اخذ روادید سفر به کانادا؛

تکواندوکاران نوجوان ایران راهی ترکیه  شوند

 ایرکانیوز -irca new به نقل از خبرگزاری دانشجو – 24 سپتامبر 2016- 5 مهر 95

اعضای تیم های تکواندو نوجوانان در دو بخش دختران و پسران برای اخذ روادید سفر به کانادا باید از طریق سفارت این کشور در ترکیه اقدام کنند.

 یازدهمین دوره رقابتهای تکواندو قهرمانی نوجوانان جهان طی روزهای آبان تا اول آذرماه به میزبانی کانادا در شهر «بورنابی» برگزار خواهد شد و تیم‌های دختران و پسران کشورمان با ترکیبی کامل در این دوره از رقابتها به میدان می روند.

 

به دلیل آنکه کانادا در تهران سفارت ندارد، باید کشوری ثالث برای اخذ روادید انتخاب شود که مسئولان فدراسیون تکواندو ترکیه را به همین منظور انتخاب کردند. کادر فنی تیم های نوجوانان کشورمان با برگزاری رقابتهای انتخابی ترکیب نفرات اصلی را نیز به همین منظور مشخص کردند.

از سوی سفارت کانادا در ترکیه ۱۵ مهرماه برای حضور نمایندگان کشورمان تعیین شده و به همین منظور تیم های اعزامی کشورمان یک روز قبل از این تاریخ راهی آنکارا می‌شوند. برنامه ریزی اعزام به ترکیه به صورتی است که تکواندوکاران بعد از حضور در سفارت راهی تهران شده تا تمرینان خود را پیگیری کنند.

متاسفانه فدراسیون تکواندو مدت زمان زیادی را برای آماده سازی تیم ملی از دست داد و کادر فنی تیم نوجوانان در بخش پسران از زمانی که مسئولیت کار را برعهده گرفت، چیزی نزدیک به ۶۰ روز زمان برای آماده سازی نوجوانان در اختیار داشت.

برگزاری آخرين مرحله رقابت‌های انتخابي درون اردویی تیم‌ملی نوجوانان پسر، تركيب اين تيم براي شركت در مسابقات قهرماني جهان كانادا اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مرحله دوم و پاياني مسابقات انتخابی درون اردویی تيم‌ملي نوجوانان پسر روز گذشته (سه شنبه) در خانه تکواندو برگزار شد که در نهایت اعضاي تيم‌ملي كشورمان براي شركت در يازدهمين دوره مسابقات قهرماني نوجوانان جهان 2016 مشخص شدند.

امیر ولی پور در وزن 45- كيلوگرم،

حمیدرضا هادیان در وزن 48- كيلوگرم،

ابراهیم صفری در وزن 51- كيلوگرم،

علی باصری در وزن 55- كيلوگرم ،

محمدرضا جمشیدی در وزن 59- كيلوگرم،

امیرمحمد بخشی در وزن 64- كيلوگرم ،

محمدحسين یزداني در وزن 68- كيلوگرم،

محمد مرتضایی در وزن 74- كيلوگرم،

امیرحسین وقوعی در وزن 78- كيلوگرم و

عرفان ناظمي در وزن 78+ كيلوگرم جواز حضور در مسابقات كانادا را بدست آوردند.

با تصمیم کادر فنی علی اشکوریان، رضا جمشیدی، امیرعلی پروینی و علیرضا یعقوب تبار به عنوان نفرات دوم (ذخيره) در کنار این تیم حضور خواهند داشت.

هدایت تیم را وحید عبداللهی به عنوان سرمربی، امید غلامزاده و یوسف حاجی‌پور به عنوان مربی برعهده دارند. محمدرضا زوار نیز مدیر فنی اين تيم مي‌باشد.

يازدهمين دوره مسابقات قهرماني نوجوانان جهان 2016 از 26 آبان‌ماه به مدت 5 روز در شهر “بورنابي” كانادا برگزار مي‌شود كه اردونشينان تمرينات خود را براي حضور در اين رقابت‌ها در دو نوبت صبح و بعد از ظهر در مجموعه ورزشي انقلاب پيگيري مي‌كنند.

دوره قبلی این مسابقات سال ۲۰۱۴ به میزبانی چین تایپه برگزار شد که تیم پسران با یک طلا ، یک نقره و یک برنز در مکان چهارم ایستاد و تیم دختران با یک طلا، یک نقره و دو برنز عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد.

اخبار ایرانیان کانادا   Iranian Canada news

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *