خانم دندانپزشک ایرانی کانادایی به جرم پاشیدن اسید روی خاله اش دستگیرشد

اسیدپاشی خانم دکتر 42 ساله ایرانی کانادایی به خاله 63 ساله
ایرکانیوز به نقل از روزنامه ایران : دوشنبه 25 آوریل 2016- شنبه ۷ ارديبهشت ۱۳۹۵

دکتر وحیده که با اسیدپاشی به خاله‌اش تهمینه در خیابان برزیل قصد فرار به کانادا داشت در صحنه جنایت دستگیر شد.

وحیده پذیرفته که با کینه بسیار دست به اسیدپاشی زده اما هیچ اعترافی برای انگیزه‌اش ندارد.ساعت ۳ بعدازظهر پنجم اردیبهشت ماه ماجرای اسیدپاشی فامیلی در خیابان برزیل شرقی به کلانتری ۱۴۵ ونک مخابره شد توسط پلیس درمحل دستگیر شد .

به گزارش روزنامه ایران، قربانی اسیدپاشی که زنی ۶۳ ساله بود به بیمارستان شهید مطهری تهران انتقال یافت و خواهرزاده‌اش که تجسس‌ها نشان می‌داد زنی تحصیلکرده و مقیم کانادا است در بازجویی‌ها خونسردانه به اسیدپاشی کینه‌جویانه اعتراف کرد اما درخصوص انگیزه اسیدپاشی‌اش سکوت کرد و گفت که مهم پاشیدن اسید بوده که من آن را قبول دارم.کارآگاهان در بررسی میدانی در محل اسیدپاشی، بلیت هواپیما و روادید کشور کانادا را نیز به دست آوردند که مشخص می‌کرد این زن اسیدپاش قصد فرار از ایران را داشته است.

اقدام‌های خونسردانه
این زن اسیدپاش که دندانپزشک مقیم کانادا است به شوک گفت: چند روز پیش مقداری اسید به ارزش ۵ هزار تومان از ناصرخسرو خریدم و در یک ظرف ماست ریختم.

وی افزود: من مقیم کانادا هستم اما مدتی‌ است با خاله‌ام در یک ساختمان زندگی می‌کنم، من و پدر و مادرم در طبقه اول هستیم و خاله‌ام در طبقه دوم زندگی می‌کند.وی افزود: پدر و مادرم چند روزی است به مسافرت رفته‌اند و تا چند روز دیگر هم برنمی‌گردند. روز حادثه ساعت ۲ بعدازظهر با ظرف ماست که داخلش اسید بود به در خانه خاله‌ام رفتم وقتی در را باز کرد برای اینکه اسید روی خودم نریزد چند قدم عقب‌تر رفتم و اسید را روی صورت و پای خاله‌ام ریختم.

این زن ۴۲ ساله ادامه داد: بعد از ریختن اسید به طبقه پایین رفتم مانتو پوشیده و شالم را سرم کردم وقتی خواستم از در بیرون بروم ۲ مأمور موتورسوار را جلوی در خانه دیدم و چون نمی‌دانستند اسیدپاشی کار من بوده براحتی از خانه خارج شدم و پشت فرمان خودرویم نشستم که متوجه شدم موتور پلیس جلوی خودرویم است و نمی‌توانم خودرویم را به حرکت درآورم، خواستم پیاده بروم که دستگیر شدم.

وی افزود: از چند روز پیش پلیس‌های گشت مرتب در کوچه بیژن که خانه ما در آنجا قرار دارد حضور داشتند و به خاطر همین مأموران خیلی سریع به در خانه ما آمدند.این زن ادامه داد: در مورد انگیزه‌ام نمی‌خواهم حرفی بزنم.چند وقتی است در حال جدا شدن از همسرم هستم حتی پرونده‌ای در دادگاه داریم و بزودی رأی صادر خواهد شد، اختلاف شدیدی با خاله‌ام داشتم و پس از پرس‌وجو فهمیدم اسیدپاشی مجازات سنگینی ندارد. قرار بود امشب به کانادا سفر کنم و دیگر برنگردم که دستگیر شدم.

اخبار ایرانیان کانادا Iranian Canadian news

One thought on “خانم دندانپزشک ایرانی کانادایی به جرم پاشیدن اسید روی خاله اش دستگیرشد

  • می 20, 2016 at 1:58 ب.ظ
    Permalink

    هر بار كه به اين مطلب فكر ميكنم احساس ميكنم كه اين موضوعات همه يك روياست خانوم وحيده ال اسحاق دختر ارشد عقل كل عصمت گرجي كه مدت پانزده سال شوهر و دخترشو ول كرده و در سرزمين كفر زندگي ميكنه و خواهر بدبختشو براي نگهباني و كارگري تو اون جا گذاشته چه دست مزدي بالا تر از اسيد وجود داره ايا اين از نشانهاي عقل سليم خانوادهي است كه خود را مرجع تقليد معرفي ميكرد

    Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *