سه نمایش تازه در تئاتر شهر – ابان 96

سه نمایش تازه در تئاتر شهر

ایرکانیوز- irca News- جمعه 27 اکتبر 2017 – 5 آبان 96

– برنامه این هفته مجموعه تئاتر شهر در حالی اعلام شد که سه اثر نمایشی تازه در تالارهای چهارسو و قشقایی به صحنه می‌روند.

 خبرآنلاین، سه اثر نمایشی تازه به کارگردانی سهراب سلیمی، سیامک احصایی و شهاب راحله در تالارهای قشقایی، چهارسو و پلاتو اجرای مجموعه تئاتر شهر به صحنه می‌روند.

«بوی خواب» عنوان نمایشی تازه به نویسندگی محمد چرم‌شیر با بازخوانی نمایشنامه «آرامش از نوعی دیگر» تام استوپارد است که از روز یکشنبه هفتم آبان به کارگردانی سهراب سلیمی در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر به صحنه می‌رود. در این اثر نمایشی که از تاریخ یاد شده ساعت 19:30 با مدت زمان 75 دقیقه و قیمت بلیت 25 هزار تومان اجرا می‌شود، مسعود دلخواه، قاسم زاره و شهره سلطانی به عنوان بازیگر حضور دارند.

namayesh boye khab

نمایش «آکواریوم» نمایش تازه دیگری به نویسندگی سیامک احصایی، مهرک قزوینی و کارگردانی سیامک احصایی و بازی کاظم سیاحی، غزل شاکری و روح‌الله حق‌گوی‌لسان است که از روز یکشنبه هفتم آبان ساعت 19:45 با مدت زمان 60 دقیقه و قیمت بلیت 25 هزار تومان در تالار چهارسو به صحنه می‌رود.

نمایش «آکواریوم»

در پلاتو اجرا نیز بعد از پایان گرفتن نمایش «راهمرد» به کارگردانی حامد هوشیاری، اجرای نمایشی تازه با عنوان «آن سه‌نفر» نوشته محمود فرهنگ و کار شهاب راحله آغاز می‌شود. این نمایش با بازی عباس بابایی و بهروز میرلو از روز یکشنبه هفتم آبان میزبان علاقه‌مندان تئاتر می‌شود. این اثر نمایشی ساعت 18 با مدت زمان 50 دقیقه و قیمت بلیت 15 هزار تومان روی صحنه می‌رود.

 

سه نمایش هم با کارگردانی مهدی نصیری، مرجان پورغلامحسین و خیرالله تقیانی‌پور به اجرای خود در مجموعه تئاتر شهر ادامه می‌دهند.

«نذار این خواب تعبیر بشه» عنوان نمایشی به نویسندگی و کارگردانی مهدی نصیری است که ساعت 18 با مدت زمان 70 دقیقه و قیمت بلیت 20 هزار تومان در تالار سایه  به صحنه می‌رود. بهرام تشکر، ترانه کوهستانی، بهروز پناهنده، فریبا امینیان، رضا جوشنی و هما پریان هنرمندانی هستند که در این نمایش به عنوان بازیگر حضور دارند.

نذار این خواب تعبیر بشه»

نمایش «پرواز شماره 745» به نویسندگی و کارگردانی مرجان پورغلامحسین هم ساعت 20 به مدت زمان 40 دقیقه  و قیمت بلیت 25 هزار تومان در تالار سایه به صحنه می رود. مرجان پورغلامحسین بازیگر و گلنوش طاهری و بیتا بهارلو بازی‌دهندگان عروسک‌های این اثر نمایشی هستند.

نمایش «پرواز شماره 745

نمایش «کُلُنل» به نویسندگی و کارگردانی خیرالله تقیانی‌پور هم ساعت 19:30 با مدت زمان 100 دقیقه با قیمت بلیت 20 تا 40 هزار تومان در تالار اصلی به صحنه می‌رود. در این نمایش حسین پاکدل، شهرام حقیقت‌دوست، مونا فرجاد، اتابک نادری، سیروس همتی، علی سلیمانی، وحید نفر، علی‌رضا ناصحی، آتیه جاوید، الهه شه‌پرست، جواد پورزند، حسین شفیعی، آناهیتا خسروی، سمیرا سلیمی، رها مقدم، محسن مهری‌دروی، میلاد ابراهیمی، محمد شکری، سیامک توده‌فلاح، امیر باده‌دست و آیسان حداد به عنوان بازیگر حضور دارند.

نمایش «کُلُنل

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *