مشکل ویزای کانادا برای ملی‌پوشان کانوپولوی بانوان ایران نایب قهرمان اسیا ? obstacls for Canadian Visa for Iran women Canoe polo Team

شکل ویزای کانادا برای ملی‌پوشان کانوپولوی بانوان  ایران نایب قهرمان اسیا / تیم ملی کانوپولوی بانوان بزرگسال ایران در مسابقات قهرمانی آسیا به عنوان نایب قهرمانی رسید.

ایرکانیوز- Irca News- اخبار ایرانیان کانادا – یکشنبه 12 نوامبر 2017 – 21 آبان 96

iran women Kanupolo

رییس کمیته کانوپولو فدراسیون جهانی قایقرانی از حل مشکل اعزام تیم‌های ایران به رقابت‌های جهانی کانادا خبر داد. این مسابفات در جولای 2018 در شهر ولند استان انتاریو ی کانادا برگزار می شود

 در پایان دیدار تیم ملی بانوان ایران برابر  تایوان  و نایب قهرمانی بانوان ایران در مسابقات قهرمانی آسیا رییس کمیته کانوپولو فدراسیون جهانی از عملکرد دو ملی‌پوش ایران تمجید کرد.   نیمه اول این دیدار پایاپای با نتیجه یک بر صفر به سود تایوان به پایان رسید اما در مجموع بازی با نتیجه ٤ بر یک به سود  تایوان به پایان رسید و تیم ایران عنوان نایب قهرمانی این مسابقات را بدست آورد.

گرگ اسمایل رییس کمیته جهانی کانوپولو بعد از پایان بازی بانوان ایران و چین تایپه با  الهه پورعبدیان دروازه بان  و صبا رحمتی دقایقی  صحبت کرد.

Elahe Pour Abdian
Elahe Pour Abdian
Saba Rahmati صبا رحمتی
Saba Rahmati صبا رحمتی

اسمایل در صحبت هایش اشاره کرد پورعبدیان در این مسابقات عملکرد خوبی داشته و بهترین دروازه بان مسابقات به شمار می رود. وی همچنین از رحمتی به عنوان یکی از بهترین شوتزنان نام برد.

گرگ اسمایل همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه ایران به دلیل نداشتن سفارت کانادا در داخل کشور برای حضور در مسابقات جهانی مشکل دارد تاکید کرد: ما یک خانواده هستیم و من تلاش می کنم ایران در این مسابقات حضور پیدا کند.   دولت محافظه کار کانادا در سال 2012 ارتباط سیاسی را قطع کرد  . دولت لیبرال کانادا جاستین ترودو در سال 2015 برای تجدید رابطه قول داده که تا کنون به ان عمل نکرده است .

ایرکانیوز- Irca News- اخبار ایرانیان کانادا – یکشنبه 12 نوامبر 2017 – 21 آبان 96

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *