واگذاری مجتمع گوشت اردبیل ، به ریس بخش خصوصی سازی دولت

واگذاری مجتمع گوشت اردبیل ، به ریس بخش خصوصی سازی دولت به مبلغ 4 میلیارد تومان در سال 85

private sell off Ardabil  public sector meat processing plan to chief of privatization organization of Iran

ایرکانیوز – چهارشنبه 2 ژانویه 2018 – 11 دی 97

نماینده مجلس  تبریز ، احمد علرضا بیگی می گوید مجتمع گوشت اردبیل در سال 84 یک ماه بعداز استعفای پوری خسینی از ریاست سازمان خصوصی سازی ، به نام شرکت وی زده شده است . شرکتی که در سال 84 وجود نداشته است .علیرضابیگی در پاسخ به جوابیه سازمان خصوصی‌سازی:مجتمع گوشت اردبیل سال ۸۴ با نام فرآوران دشت سبز به نام پوری‌حسینی خورده است

 گفت: مجتمع گوشت اردبیل سال ۸۴ با نام فرآوران دشت سبز سبلان به نام پوری‌حسینی خورده و این در حالی است که این شرکت با نام جدید خود در سال ۸۵ به ثبت رسیده و در زمان واگذاری با نام جدید وجود خارجی نداشته است.

 

علی اشرف پوری حسینی، رئیس سازمان خصوصی سازی طبق اسناد در سال 1385 مجتمع گوشت اردبیل را به قیمت 4 میلیارد تومان! برای خودش خریداری کرد.

پوری حسینی
پوری حسینی

goshte ardebil

اوایل دی ماه 1397 ، پنجاه نماینده مجلس در نامه ای به ریس قوه قضاییه خواهان ممنوع الحروج شدن ، ریس سازمان خصوصی سازی شدند .

گفته می شود دفتر مرکزی این شرکت در خیابان سعادت آباد ، به تنهایی چند میلیارد تومان ارزش داشته است . با ضافه اینکه چند صد راس گاو و چند ده هکتار زمین نیز در اردبیل در مالکیت این شرکت بوده است .

Mozayede gosht ardebil

متاسفانه گزارشات متعددی از خصوصی سازی شرکتها و موسسات دولتی و یا مصادره شده ، از ابتدای انقلاب منتشر شده است و بنظر می رسد که این روند همجنان ادامه دارد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *