گزارشی از اعتراضات مردم به گران شدن بنزین / Protests Incited by Gas Price Hike Grip Iran

 اعتراضات مردم به گران شدن بنزین – کشته شدن حداقل 4 نفر و دستکیری 1000 نفر در ایران

Protests Erupted in Iran  by Gas Price Hike

 ایرکانیوز- یکشنبه 17 نوامبر 2019 – 26 آبان 98

خامنه ای از تصمیم گران شدن بنزین توسط سران 3 قوه حمایت کرد . وی گفت من در این مورد تخصص ندارم .  و گفت مردم نارضایتی می کنند و لی اتش زدن کار مردم نیست .

atash bankatashatash isfahan

* /جمعی از نمایندگان مجلس طی تذکراتی با اعتراض به علی لاریجانی تاکید کردند: متأسفانه نمایندگان در جریان افزایش قیمت بنزین قرار نگرفتند. / سیدجواد حسینی کیا عصو کمیسون ولایی مجلس ، بدلیل اتش زدن بانکها ، خواستار پاسخگویی روحانی شد  /رضا کاظمی نماینده مردم پلدختر هم در اعتراضی، گفت: آقای لاریجانی! چرا شما به عنوان رئیس قوه مقننه در باره تصمیم گیری پیرامون موضوع مهم بنزین با نمایندگان مشورت نکردید؟/

*هنوز  تعداد  دقیق کشته شده ها  مشخص نیست /  حداقل 1000 نفر بازداشت شده اند / در شیراز یک مرکز نیروی انتظامی به اتش کشیده شد/ گزارش از کشته شدن یک پلیس / 4 نفر در شهرهای سیرحان ، بهبهان و شیراز کشته شدند .  /در تهران یه یک پایگاه بسیج حمله و به اتش کشده شد/ صدها بانک و ده ها فروشگاه بزرگ به آتش کشبده شد / تجمعات زیادی هم در اتوبانها و خیابانها بدون آتش زدن  و درگیری گزارش شده است .

*/اینترنت در ایران بدستور شورای امنیت ، قطع یا بشدت محدود شده است /  رسانه ها در ایران از پوشش خبری اعتراضات ممنوع شده اند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *