سریال “ستایش -3” با جایگزینی بازیگری که در کانادا هست Setayesh 3 TV Series

سریال ستایش 3  در مراحل پایانی . رامسین کبریتی بدلیل حضور در شبکه جم خط خورد

 

سعید سلطانپور – تورنتو – ایرکانیوز – 18 نوامبر 2018 – 27 آبان 97 -فیلم برداری فصل سوم سریال موفق و پر ببینده ستایش با تاخیر دوساله از یازدهم فروردین 1397 – مارچ 2018 آغاز شد ه است . فیلم برداری در تهران پارس و مسجدی در خاوران جنوب تهران انجام شده است . . یکی از دلایل تاخیر ، حضور صابر ( رامسین کبریتی ) در شبکه جم ترکیه بود که باعث خط خوردن وی از فیلم شده بود .  تلویزیون هم به قولهای سرخرمنی که به بازیکنان داده بود ، عمل نکرد و رامسین کبریتی مجبور شد به کانادا مهاجرت کند . وی در کانادا در یک موسسه گردشگری کار می کند زیرا در ایران ، امکان پیدا کردن کار سینمایی و تلویزیونی برای وی سخت و یا غیر ممکن خواهد بود .نقش رامسین کبریتى ( صابر )  در فصل جدید هم وجود دارد و لی بازیگری ندارد . رامیسین کبریتی در مصاحبه ای اعلام کرده بود که حاضر است به ایران برگردد وی علت رفتن از ایران و پیوستن به شبکه جم را اینگونه توضیح داده بود “کبریتی در مورد علت پیوستنش به این شبکه گفت: پس از بازی در سریال ستایش و به دلیل نداشتن هیچگونه پیشنهادی، یک سال و نیم بیکار بودم آن هم درست زمانی که این سریال ۶ ماه هرشب از تلویزیون پخش می‌شد و بسیار هم موفق بود، به جای این که پیشنهاد‌های بیشتری سراغم بیاید، متاسفانه فقط بیکاری نصیبم شد.”

 

 ramsin kebririt fariba naderi

فرییا نادری(پری سیما) در نقش همسر صابر ( رامسین کبریتی )

رامسین کبریتی اذعان داشت: من الان خارج از گود هستم و در یک گوشه از دنیا زندگی آرامی را می‌گذرانم بلکه این تبعید و شرایط بد بگذرد، اما این تبعیض که بین ما‌ها قرار دارد ناراحت کننده است، مگر بازیگران دیگر ما نمی‌روند و در کشور‌های خارجی در فیلم‌های خارجی بازی نمی‌کنند؟ چرا این‌ها ممنوع الکار نمی‌شوند؟

کبریتی ” خیلی از افرادی که در جم بودند و پشت دوربین کار می‌کردند در ایران بدون هیچ مشکلی کار می‌کنند و می‌گویند که صدایش را در نیاورید، فقط افرادی که جلوی دوربین بودند ممنوع الکار شده اند و این تبعیض است.”

حدیت میر امینی هم که بدلیل حضور در خارج از کشور در این بخش حضور ندارد و نقش وی را  لاله مرزبان بـه جای او بازی می کند.

کارگردانی سریال «ستایش ۳» را سعید سلطانی،  به عهده دارد   سعید مطلبی  نویسنده  30 قسمتی سریال است  ، نویسنده و  تهیه‌کننده آن  آرمان زرین‌کوب  است .

گروه برای فیلم برداری قسمت های پایانی سریال عازم رامسر و جنوب ایران خواهند شد .

 

 

hadis miamini

– حدیت میرامینی

لاله مرزیان
لاله مرزیان

 

 

setayesh 3-1setayes2setayesh 3-2setayesh 3-ramin kebriti

نرگس محمدی( ستایش) – داریوش ارجمند ( حشمت فردوس)  و مهدی سلوکی ( محمد)

فریبا نادری
فریبا نادری  – بازیگر سینما و تلویزیون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *