سازمان سی ای ای بدنبال مهاجران ایرانی نفوذی در سریال برف ریزان

سری جدی سریال برف ریزان (اسنوفال )  درلس انچلس: CIA به دنبال مهاجران ایرانی تبار
ایرکانیوز به نقل از ایرانشهر –     شنبه 6 خرداد 1396     –   Saturday May 27 2017
Snowfall is an upcoming American crime drama television series created by John Singleton. The project, which was first set up at Showtime in 2014, was picked up by FX for a 10-episode first season on September 30, 2016 The series will premiere on July 5, 2017

تعقیب و گریز ماموران سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا CIA با مهاجران و پناهندگان ایرانی تبار در آمریکا موضوع سریال تلویزیونی جدید Snowfall یا «برف­ریزان» است که پخش آن از پنجم جولای 2017 از شبکه تلویزیونی FX آغاز خواهد شد.

این مجموعه نمایشی توسط «جان سینگلتن» پدیدآورنده سریال­ های تلویزیونی درام جنایی تهیه شده و داستان آن در لس­ آنجلس و در سال 1983 اتفاق می­ افتد و نگاهی دارد به اپیدمی مصرف کوکائین در آن زمان و تاثیرش بر فرهنگ این کلانشهر.

به گزارش لس ­آنجلس تایمز، آن­چه تاکنون از داستان فیلم به بیرون درز کرده، این است که «کارتر هادسن»بازیگر اصلی سریال برف­ریزان در نقش «تدی مک­ دانلد» یک مامور مبارزه با مواد مخدر سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا، سی­ آی­ ای، است که در پوشش یک فروشنده کوکائین در شهر لس­ آنجلس وارد یک ماجرای خطرناک و پیچیده مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر می­ شود اما افسر مک­ دانلد پیش از این ماموریت، وظیفه ردیابی مهاجران ایرانی­ تبار مظنون به فعالیت­ های خرابکارانه را داشته است.

کارتر هادسن در سریال برف­ریزان نخستین تجربه جدی تلویزیونی ­اش را بر عهده گرفته و پیش از این در تئاتر برادوی نیویورک به صورت حرفه­ ای به بازیگری پرداخته است.

It’s an untold story. It’s the story about how cocaine changed Los Angeles. There’s a whole kind of oral history, folk tale about this era.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *