علی آنتونیو نوذر مدیر کلینیک لیزر به اتهام ازار جنسی توسط پلیس امریکا دستگیرشد

علی آنتونیو نوذر  مدیر کلینیک لیزر Smooth Skin Laser Clinic, در شهر گلندل( حومه شرقی لس انجلس  ) ، به اتهام دست درازی و لیس زدن بدن  یک زن 28 ساله توسط پلیس  دستگیر شد. 

 ایرکانیوز irca newsبه نقل از لس انجلس تایمز – یکشنبه 21 اوت 2016- 31 مرداد 95
Unlicensed owner of Glendale laser hair removal clinic arrested after allegedly inappropriately touching, licking woman

  جمعیت کثیری از ارامنه ایرانی آمریکایی در گلندل سکونت دارند.

این اتفاق که در 12 آگوست 2016 و پس از گذشت حدود یکماه از وقوع آن گزارش شده بود، باعث شد تا علی آنتونیو نوذر، از یک ماه پیش از دستگیری به شکل نامحسوس زیر نظر پلیس گلندل قرار بگیرد. در حقیقت حکم دستگیری او در ماه جون امسال صادر شده بود. بر طبق اظهارات رابرت ویلیام گروهبان پلیس شهر گلندل، حدود یکسال پیش نیز خانمی 31 ساله طی گزارشی به پلیس مدعی شده بود، علی نوذر در هنگام عملیات برداشت موهای زاید بدن، اندام تناسلی اش را به شکل نامناسبی لمس کرده است.

NOZAR CAHRGE

بر اساس  تحقیقات پلیس گلندل،  نوذر نه تنها هیچگونه مجوز پزشکی یا پرستاری ثبت شده ندارد بلکه دکتر 76 ساله هوشنگ طبیبیان Hooshang Tabibian در ازای مبلغی  کلینک را در اختیار نوذر گذاشته بوده است .

 برطبق اعلام دفتر دادستانی لس آنجلس کانتی در ماه جون گذشته، نوذر حداقل به یک مورد آزار جنسی  گذشته متهم شده و ضمن اینکه فعالیت پزشکی بدون مجوز درباره او نیز اثبات شده است. اینکه به چه دلیل تا هفته گذشته علی نوذر دستگیر نشده بود، مشخص نیست .

به گفته رابرت ویلیام گروهبان پلیس گلندل، حادثه مشابه دیگری درباره تعرض جنسی توسط نوذر در سال 2009 به دفتر دادستانی منطقه لس آنجلس کانتی گزارش شده بود که بدلیل کمبود مدارک برای ارایه اتهام علیه آقای نوذر، پرونده مختومه شد و پی گیری بعمل نیامد.

در بیشتر موارد، قربانیان آزار جنسی توسط علی آنتونیو نوذر اظهار کرده اند که وی در هنگام فرآیند درمان و رفع موهای زاید بدن ایشان، آنها را به طرز نامناسبی لمس کرده و اندام آنان بویژه دستگاه تناسلی شان را مالیده و حتی در برخی موارد بدن آنها را بوسیده است.

علیرغم آزادی موقت علی آنتونیو نوذر با قرار کفالت یکصدهزار دلاری، پلیس انتظار دارد اتهامات بیشتری علیه وی وارد شود. پلیس گلندل به تحقیقات خود در این زمینه ادامه می دهد و از همه کسانیکه در این باره اطلاعاتی دارند، خواسته است تا اطلاعات خود را در اختیار پلیس تلفن (818) 548-4911 قرار دهند.

NOZAR CAHRGE3

علی نوذر دارای 3 فرزند هست .

Iranian Canada news

عل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *