عوام فریبی وزارت امورخارجه امریکا – وقت مصاحبه ویزا برای 100 دانشجو در ارمنستان

اطلاعیه غیر عادی وزارت خارجه آمریکا برای دانشجویان ایرانی در سفارت امریکا در ارمنستا ن
ایرکانیوز – 19 جون 2016- 30 خرداد 95 یکشنبهJune 19 2016

وزارت خارجه آمریکا در اطلاعیه ای برای دانشجویان ایرانی ، 100 نوبی مصاحبه اختصاصی در سفارت امریکا در شهر ایروان پایتخت ارمنستان باز کرده است که از ساعت ۳ بعد از ظهر روز دوشنبه 20 جون 2016 قابل رزرو هستند.

تارنمای سفارت مجازی آمریکا در تهران که مسئولیت اطلاع رسانی وزارتخارجه آمریکا به زبان فارسی و برای شهروندان ایرانی در امور کنسولی و حقوقی را بر عهده دارد اعلام کرد از ساعت 3 بعد از ظهر روز دوشنبه 20 جون 2016 (31 خرداد 1395) دفتر امور دانشجویی و کنسولی سفارتخانه این کشور در ایروان پایتخت ارمنستان تعداد یکصد وقت مصاحبه اختصاصی برای دانشجویان ایرانی تبار علاقمند به ادامه تحصیل در ایالات متحده آمریکا را باز خواهد کرد که دارندگان شرایط پذیرش و ادامه تحصیل در آمریکا می‌توانند از آن برای اخذ روادید دانشجویی سریع، جهت ادامه تحصیل در سال آتی تحیصلی دانشگاه‌های آمریکا استفاده کنند.

این مصاحبه‌ها که باید به صورت حضوری در محل سفارت انجام شود از تاریخ 24 جون آغار خواهد شد و به گفته سفارت مجازی آمریکا در تهران تا روزهای نیمه نخست ماه جولای نیز ادامه خواهد یافت.

دانشجویان علاقمند به ادامه تحصیل در آمریکا که شرایط اخذ ویزای دانشجویی برای ورود به خاک ایالات متحده دارند می‌توانند از ساعت 3 بعد از ظهر روز دوشنبه برای رزرو وقت مصاحبه خود با سیستم اخد نوبت مصاحبه در سفارتخانه مذکور تماس حاصل کنند.

#همه ساله از میان هزاران درخواست ارائه شده، صدها جوان ایرانی با ویزای دانشجویی وارد آمریکا شده و در دانشگاه‌های گوناگون این کشور به ادامه تحصیل می‌پردازند.

اینکه وزارت امورخارجه امریکا می داند که متقاضیان تحصیل در امریکا بین دانشجویان ایرانی همواره بالا بوده است . تعداد 100 وقت مصاحبه برای ویزا اگر جنبه تبلیغاتی نداشته باشد ، می تواند برای جذب نیرو برای سازمان اطلاعاتی امریکا هم باشد .
براستی اگر وزارت امور خارجه امریکا حسن نیت دارد ، یک روند پذیرش دانشجو مانند دیگر کشورهای خاورمیانه برای ایرانی ها در نظر بگیرد و تبعیض قایل نشود .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *