وایبر در اعتراض به تصمیم ترامپ مکالمه از امریکا با 7 کشور منع شده را مجانی کرد

هیروشی میکاتانی مدیر عامل ژاپنی شرکت  Rakuten   وایبر، در واکنشی اعتراضی به فرمان جدید  ترامپ در طی توئیتی اعلام کرد که تماس وایبری از آمریکا با هفت کشوری که ترامپ ورود اتباع آن به آمریکا را منع کرده، منجمله ایران، بصورت رایگان امکانپذیر خواهد بود.

اخبار ایرانیان کانادا_Irca .Newsدوشنبه 30 ژانویه 2017- 11 بهمن 95

Trump’s immigration ban prompts messaging giant Viber to offer free calls from U.S. to Iran and 6 countries affected

این سرویس از طریق Viber Out، سرویس مکالمات بین المللی این اپلیکیشن، در اختیار کاربران است. کاربران می توانند با تمام خطوط ثابت و موبایلی در سومالی، سودان، سوریه، ایران، عراق، لیبی و یمن تماس برقرار کنند. همچنین شهروندان این کشورها می توانند با استفاده از وایبر با کشور آمریکا تماس تلفنی رایگان برقرار کنند.

Chairman and CEO of e-commerce operator Rakuten Inc Hiroshi Mikitani attends a news conference in Tokyo February 14, 2014. Japanese e-commerce company Rakuten Inc said on Friday it will buy instant messaging app provider Viber Media Ltd for $900 million, hoping to tap the Cyprus-based company's rapidly expanding business in emerging markets. REUTERS/Yuya Shino (JAPAN - Tags: BUSINESS HEADSHOT)
Chairman and CEO of e-commerce operator Rakuten Inc Hiroshi Mikitani

مدیر ارشد عملیاتی وایبر، مایکل اشمیلوف نیز اظهار کرد:

وایبر همیشه خود را به فراهم آوردن امکان برقراری تماس آزادانه و امن کاربران در هر کجا و هر زمان متعهد دانسته است. تحت شرایط موجود، خود را موظف می دانیم به کاربران خود کمک کنیم که هر چه بیشتر با هم در ارتباط باشند.

Airbnb هم اعلام کرده است  محل اقامت  موقت برای افرادی که با  فرمان ترامپ دچار مشکل شده اند،را ارائه می دهد.  ارایه خدمات رایگان دو طرفه توسط وایبر،  بخشی از واکنش موسسات بزرگ تکنولوژی به فرمان تبعیض گرایانه و جنجالی ترامپ در این سه روز گذشته بوده است . گوگل 4 میلیون دلار  به موسسات کمک کننده و اوبر 3 میلیون دلار برای کمک به وکلای رانندگان اوبر که در امریکا با این قانون مشکل برایشان پیش امده است اختصاص دادند

Japanese ecommerce giant Rakuten is the latest company to come out in support of those affected by President Donald Trump’s Executive Order that prevents travelers and immigrants from specific Muslim-majority countries from entering the U.S.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *