آتش سوزی مشکوک خانه نوساز تورنتو برای دومین بارظرف دوسال

آتش سوزی مشکوک در شماره 115 بلوارجویسی بدر منطقه خیابان ویلسون و خیابان اونیو ( تورنتو )
Million-dollar North York home goes up in flames
Officials investigate possible arson at home in Nortown
اخبار ایرانیان کانادا – Irca news- دوشنبه 28 نوامبر 2016- 8 آذر 95

اداره اتش نشانی تورنتو می گوید در ساعت 10 شب یکشنبه شب 18 ماشین اتش نشانی به شماره 115 بلوار جویسی واقع در خیابان ویلسون و خیابان اونیو برای خاموش کردن اتش سوزی اعزام شده اند . این خانه در حال نوسازی بوده است و نمای مدرن داشته استjoicey-boulevard-fire-nov-28-2016 .
مسول اتش نشانی میگوید این دومین باری است که در ظرف 18 ماه اتش سوزی در این خانه اتفاق افتاده است . پلیس از اهالی محل که دوربین ایمنی داشته اند خواسته است که برای تحقیقات انرا به پلیس تحویل بدهند .
مسولین در حال تحقیق علت این اتش سوزی هستند . بنا به گفته ماموران اتش نشانی رقم تخمینی 750 هزار دلار خسارت به این ساختمان وارد شده است .
سند مالکیت ان در سال 2014 از اوری یوال به خانم مهوش شیخ منتقل شده است . اتش سوزی قبلی در تاریخ 24 جولای 2015 در ساعت صبح انجام شده بود. در ان زمان نمای ساختمان سنگی و کلاسیک بوده است . دوبار اتش گرفتن یک ساختمان بسیارکم در انتاریو اتفاق افتاد ه است .
کاپیتان ادریان راتا شیناک Capt. Adrian Ratushniak می گوید اتش سوزی 2015 با صدای یک انفجار همراه بوده است . در این اتش سوزی کل ساحتمان در اتش سوخت.

115 joicey blvd2015

115 joicey blvd 2015

Officials are investigating a possible arson at a home on Joicey Boulevard .
It happened at around 10 p.m. at a home on Joicey Boulevard, near Harley Street, in the area of Wilson Avenue and Yonge Street.
.
No injuries were reported after a fire broke out at a home in the area of Wilson Avenue and Yonge Street. (Mike Nguyen/ CP24)
No one was injured in the fire and there is no word on how much damage was done to the home.
.115 jocyce blv

اخبار ایرانی کانادایی _ Iranian Canada new

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *