اتوبوس دوطبقه ” گو GO” در کیچینر آتش گرفت

اتوبوس دو طبقه در سرمای شدید کانادا به دلیل نقص فنی در شهر کینچنر- غرب تورنتو دچار حریق شد.
Kitchener GO bus fire blamed on ‘mechanical malfunction’
ایرکانیوز به نقل از رکورد.کام -26 فوریه 2016- 7 اسفند 94
گرک ویلت رئیس ایستگاه آتش‌نشانی «کیچِنِر Kitchene» که علت آتش‌سوزی را مشکوک نمی‌داند، گفت: «در ساعت 7:45 صبح به مرکز تلفن شد و ما موفق شدیم آتش را ظرف چند دقیقه مهار کنیم. البته مأموران آتش‌نشانی تا ساعت 9 صبح در محل حادثه باقی ماندند. راننده بلافاصله با شنیدن صدای انفجار لاستیک، خودرو را در کناری متوقف کرده و بدین ترتیب از جراحت در امان مانده بود، ولی اتوبوس طی این سانحه به شدت آسیب دیده است.»
این حادثه در تقاطع خیابان اسکات و وبر رخ داده است
Weber Street south of Scott Street in Kitchener.
این اتوبوس متعلق به شرکت حمل و نقل دولتی انتاریو«گو Go» است و مسؤولان علت حریق آن را نقص فنی اعلام کرده‌اند. در پی این حادثه تا ساعت‌ها بوی سوختگی پلاستیک در منطقه به مشام می‌رسید.

یکی از ساکنان خیابان «وِبِر» در شهر «کیچِنِر» گفت: «من خواب بودم که ناگهان با صدای مهیبی بیدار شدم. فکر کردم شاخه قطوری از درخت کنده شده و افتاده است. از پنجره بیرون را نگاه کردم و توده دود سیاه‌رنگی را دیدم که از اتوبوسی در کنار خیابان به هوا برمی‌خاست. سپس خودروهای آتش‌نشانی سررسیدند و بعد از نیم ساعت توانستند آتش را مهار کنند.»
سخنگوی سازمان «مترولینکس» به عنوان یکی از شرکت‌های متصدی حمل و نقل در این منطقه تأیید کرد که هنگام وقوع حادثه هیچ مسافری در اتوبوس نبوده و آتش‌سوزی از لاستیک آغاز شده و علت قطعی این حادثه همچنان در دست بررسی است.

اتوبوس هنگام تعویض راننده در شیفت صبح مورد بازبینی قرار گرفته بود و اکنون بر اثر آتش‌سوزی به شدت دچار آسیب‌دیدگی شده است. قسمت انتهایی بدنه اتوبوس در آتش سوخت، حداقل دو حلقه از لاستیک‌هایش ذوب شدند و تعدادی از صندلی‌های عقب آن سوختند.

اخبار ایرانیان کانادا Iranian Canadian News
www.irca.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *