افزایش فحشای دختران جوان در انتاریو ،$ 250 هزار سهم خلافکارها ، اعتیاد سهم قربانیان

افزایش فحشای دختران جوان در انتاریو ، $ 250 هزار درامد قربانیان سهم خلافکارها ، اعتیاد وبیماری ها سهم قربانیان 

داستان کارلی و اولیویا دو دختر 15 و 21 ساله که توسط باصطلاح عشق اولشان به تن فروشی کشانده شدند . گزارش سی تی وی از بازار داغ خریداران سکس غیر قانونی نوجوان حتی 12 ساله در انتاریو

اخبار ایرانیان کانادا _Irca News- جمعه 28 آوریل 2017 – 8 اردی بهشت 96

Boyfriends sold them dream of love and money for sex work

کارلی می گوید وی در ازای سکس تنها مواد مخدر می گرفتم و مصرف می کردم.

اولیویا می گوید من با پسری که در مدرسه مان بود ، دوست بودم و رویا داشتم . هرد دو دختر می گویند ما ارزوی یک زندگی خوب و با رفاه و امنیت را داشتیم . چیزهایی که هیچ گاه محقق نشد .

روزانه هزاران دختر نوجوان برای سکس در هتل ها ومتل های تورنتو وشهرهای اطراف فروخته می شوند . بعضی از دخترها بدنی هم مورد ضرب و شتم قرار می گیرند حتی بعضی از ” پا اندازها ” ارم خودشان را روی بدن انها مانند دوران برده داری خالکوبی می کنند تا از ترس نتوانند فرار کنند و یا به پلیس شکایت کنند . هر چند قوانین کانادا در این مورد ضعفهای بسیاری دارد و تاکنون تنها یک مورد منجر به محکومیت یکی از این تبهکاران شده است . زیرا زنان قربانی از شهادت دادن در دادگاه و عواقب آن واهمه دارند و همه پا اندازها” Pimp ” آزاد می شوند .

این دختران و زنان بعضی از روزها مجبورند چندین بار تن فروشی کنند و تمامی پولهای انها را پا اندازها از انها می گیرند . اولیویا می گوید فکر می کردم پولهای خودما ن هست و وی  انها را نگه می دارند .. پولهایی که  هیچ گاه به انها داده نمی شود .

این روزها با گسترش اینترنت اگهی چنین دختران و زنان براحتی انجام می شود وکنترل ان  توسط پلیس سخت است .اخیرا پلیس یورک توانست ده ها دختر را از دست باند تبهکاران نجات بدهد و انها با کمک موسسات اجتماعی به زندگی بازگشته اند . هرچند زخمهای انها هیچ گاه درمان کامل نخواهد شد . اولیویاو کارلی بعداز بازگشت به زندگی ، در موسسه کمک به جوانان در اسکاربورو به دیگر قربانیان جدید این داستان زشت و غیر انسانی که مرز نمی شناسد،  یاری می رسانند .

بسیاری از این دختران از خانواده هایی می ایند که خود دچار بحران هستند ، بیکاری – اعتیاد به الکل و مواد – خشونت خانوادگی علیه همسر هستند. این موضوعات متاسفانه انقدر زیاد شده است که کمتر در رسانه ها جایی برای انتشار پیدا می کنند . بلایی که می تواند سر هر خانواده ها که به فرزندان خود کم وقت می گذارند ،بیاید.

Detectives say the crime is growing because human trafficking is so lucrative. One sex-trade worker can earn more than $250,000 a year, but they don’t get to keep any of it because all the earnings go to their pimp.

“Even though I wasn’t keeping that money myself, I thought it was my money. I thought it was our money,” Olivia said.

The Internet has also changed how these women were trafficked. According to police, their services were advertised on the classified website, backpage.com, in Toronto’s “escort” section.

ترجمه : سعید سلطانپور

ایرکانیوز Iranian Canada News

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *