بسکتبال جوانان ایران جزو 8 تیم برتر نشد ، کانادا به یک چهارم راه یافت

بسکتبال جوانان زیر 19 سال  ایران جزو 8 تیم برتر جهان نشد /کانادا به یک چهارم راه یافت. / نبرد ایران با  مصرمیزبان بازیها برای رده نهم تا شانزدهم

  IRAN short being AS 8 team in U19 Basketball World cup 2017 in Egypt – CANADA PLAY AGAINST FRANCE 

بسکتبال جوانان

ایرکانیوز _ IRCA NEWS- اخبار ایرانیان کانادا – پنج شنبه 6 جولای 2017 – 15 تیر 96

تیم ملی بسکتبال جوانان ایران اولین دیدارش برای کسب رده نهمی جام جهانی را با مصر میزبان مسابقات برگزار می‌کند.

به‌ گزارش ‌ایسنا، در مرحله حذفی جام جهانی بسکتبال جوانان تیم ملی ایران برابر اسپانیا ۷۰ بر ۵۰ تن به شکست داد و از رسیدن به جمع هشت تیم نخست باز ماند.

تیم‌ ‌ملی ایران حالا باید برای کسب رده نهمی رقابت‌هایش را از فردا (جمعه) آغاز کند و در اولین گام به مصاف مصر میزبان این مسابقات می‌رود.

مصری‌ها با قبول شکست ۷۲ بر ۶۷ برابر آرژانتین از رسیدن به جمع هشت تیم نخست جام باز ماند.

در دیگر مسابقات فرانسه ۸۴ بر ۶۶ پورتوریکو را برد. کانادا ۸۷ بر ۶۵ از سد آنگولا گذشت. آلمان ۷۲ بر ۶۵ نیوزیلند را برد. آمریکا ۱۱۷ بر ۶۹ مالی را شکست داد. لیتوانی ۱۱۰ بر ۶۳ کره جنوبی را برد و ایتالیا نیز در دیداری نزدیک در ثانیه‌های پایانی ۵۷ بر ۵۵ ژاپن را شکست داد.

در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی بسکتبال جوانان فرانسه به مصاف کانادا می‌رود ، آمریکا و آلمان با هم پیکار می‌کنند.  اسپانیا ، آرژانتین را پیش‌رو دارد و لیتوانی به مصاف ایتالیا می‌رود.

به‌ گزارش ‌ایسنا، در رقابت‌های کسب رده نهمی تا شانزدهمی نیز پورتوریکو با آنگولا رقابت می‌کند، نیوزیلند و مالی به مصاف هم می‌روند، ایران با مصر پیکار می‌کند و کره جنوبی و ژاپن نیز برابر هم به میدان خواهند رفت.

Iran snapped China’s three-tournament long hold on the FIBA U18 Asia Championship by winning the 2016 continental title in thrilling fashion at home to make their third straight appearance at the FIBA U19 Basketball World Cup. Iran lost twice during group play and then went through China, Korea and Japan in consecutive games to earn their third U18 crown.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *