تأخیر در تشکیل دادگاه فرصتی برای تثبیت موقعیت خاوری در کانادا شد Iran MP: Delay in Mahmoud Khavari trial time for his establishment in Canada

تأخیر در تشکیل دادگاه فرصتی برای تثبیت موقعیت خاوری در کانادا شد

  • Iran MP: Delay in Mahmoud Khavari trial time for his establishment in Canada 
    عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس معتقد است تأخیری که در تشکیل دادگاه خاوری صورت گرفت باعث شد موقعیت وی و اموالی که از طریق بیت‌المال کسب کرده بود در کانادا تثبیت شود.
    ایرکانیوز- Irca news: ۱۷ مهر ۱۳۹۶ – 09 October 2017
  • روح-الله-حضرت-پورx180روح الله حضرت پور در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تشکیل دادگاه محمودرضا خاوری رئیس سابق بانک ملی ایران و متهم ردیف اول پرونده اختلاس 3هزار میلیارد تومانی به صورت غیابی در آبان ماه سال جاری، گفت: قوه قضاییه باید زودتر از این موعد دادگاه را تشکیل می داد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس یادآور شد: نظام حدود 30 سال برای تربیت مدیری هزینه می کند اما در آخر آن مدیر کلاهبردار از آب در می آید و خسارت هنگفتی به بیت المال می زند لذا باید این پرونده در اولویت بررسی ها قرار می گرفت.

وی افزود: اگر زودتر از این رسیدگی ها تمام می شد تا 4 سال به طول نیانجامد قطعا پیگیری راحت تری نیز از طریق اینترپل صورت می گرفت و مانع از فرصت سازی برای خاوری می شد تا با فراغ بال موقعیت خود و اموالی که از طریق بیت المال به دست آورده در کانادا تثبیت کند.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: لازم است در خصوص نحوه خروج خاوری از کشور و کسانی که با وی همکاری کردند نیز مشخص شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *