تیم والیبال کانادا سهمیه قهرمانی جهان 2018 را بدست اورد

صعود کانادا به والیبال قهرمانی جهان 2018

Canadian men’s volleyball team punches its ticket to 2018 worlds

Canucks defeat Mexico 3-1 for bronze medal at NORCECA championship

The Canadian Press

ایرکانیوز- irca News- اخبار ایرانیان کانادا – سه شنبه 10 اکتبر 2017 – 18 مهر 96

تیم والیبال آمریکا

در پایان رقابت‌های والیبال قهرمانی منطقه آمریکای شمالی و مرکزی، تیم‌های آمریکا، دومنیکن و کانادا جواز حضور در قهرمانی جهان در سال ۲۰۱۸ را کسب کردند.

 ایسنا،  دردیدار رده بندی هم کانادا موفق شد سه بر یک و با امتیازهای ۲۱ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۳، ۲۷ بر ۲۵ و ۲۵ بر ۱۸ مکزیک را مغلوب کند و ضمن کسب مدال برنز توانست آخرین سهمیه نورسکا را کسب کند. در ادامه رقابت‌های والیبال انتخابی قهرمانی جهان در منطقه نورسکا تیم ملی آمریکا موفق شد با کسب عنوان قهرمانی جواز صعود به قهرمانی جهان را کسب کند.

در پایان رقابت های والیبال قهرمانی قاره آمریکای شمالی و مرکزی(نورسکا) بامداد امروز(دوشنبه)، دو تیم آمریکا و دومنیکن در فینال به مصاف هم رفتند که شاگردان جان اسپراو موفق شدند قاطعانه و با نتیجه سه بر صفر به پیروزی برسند و برای نهمین بار مدال طلای این رقابت‌ها را کسب کنند.

تیم والیبال آمریکا با امتیاز های ۲۵ بر ۱۷، ۲۵ بر ۱۰ و ۲۵ بر ۱۲ به پیروزی رسید و مسافر رقابت های قهرمانی والیبال جهان در سال ۲۰۱۸ شد که قرار است به میزبانی بلغارستان و ایتالیا برگزار شود.

تیم ملی دومنیکن هم با قرار گرفتن بر سکوی نائب قهرمانی دست به کار بزرگی زد و راهی قهرمانی جهان شد.

به این ترتیب تیم‌های آمریکا، دومنیکن و کانادا با قرار گرفتن در جایگاه های اول تا سوم بلیت رقابت‌های قهرمانی جهان را کسب کنند و مکزیک، گواتمالا و ترینیداد و توباگو در جایگاه‌های چهارم تا ششم ایستادند.

در پایان رقابت های قهرمانی منطقه نورسکا، میکا کریستنسن از آمریکا عنوان با ارزشترین بازیکن را از آن خود کرد.

The Canadian men’s volleyball team secured its spot in the 2018 FIVB world championship with a 3-1 win over Mexico on Sunday in the third-place match of the NORCECA men’s championship.

“We knew it would be difficult — Mexico can serve and spike. We were not aggressive enough in the beginning, maybe not ready for a strong serve. I thought we played a serious game,” said Canada’s head coach Stéphane Antiga.

Canada finished the tournament with a 3-1 record and the bronze medal. Mexico finishes 3-2 and will advance to the next four-team world championship qualifier.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *