جاستین ترودو به کنگره لیبرالهای فدرال در وینی پگ می رسد

کنگره لیبرالها در وینی پگ در روز جمعه اغاز بکار کرد . جاستین ترودو که در بازگشت از سفر ژاپن است روز شنبه در کتگره شرکت خواهد کرد .
ایرکا نیوز – جمعه 27 مه 2016- 8 خرداد 95

این کنگره اولین کنگره حزب بعداز پیروزی اکثریت و شکست حزب محافظه کار به رهبری استفان هارپردر اکتبر 2015 می باشد .
جاستین ترودو به عنوان یک رهبر پیزوز در کنگره سخنرانی خواهد کرد . زیرا براساس تبلیغات حزب ، اولین حضور ترودو در کنفرانس سران 7 کشور صنعتی و پذیرفتن طرح ترودو برای عدم باج دادن به تروریستها در موقع ادم ربایی اتباع کشورهای غزبی یک پیروزی برای رهبر دولت لیبرال کانادا محسوب می شود
این کنگره در حالی برگزار می شود که مشکلات اقتصادی کانادا همچنان بیشتر می شود ، بدهی های دولت بیشتر شده است ، نفت در استان البرتا دچار کاهش تولید و اتش سوزی مهیب شهر پورت مک موری که از یک ماه گذشته است ، ادامه دارد .
دولت لیبرال نتوانسته است قدمی حدی در مورد سیاست ملی در مبارزه با کاهش الودگی انجام دهد ولی علیرغم تمامی این نکات منفی بدلیل شخصیت مثبت ترودو ، افکار عمومی مردم کانادا همچنان به نفع لیبرالها سنگینی می کند .
LIBERAL_BANNER2016
در این کنگره علی احساسی ، مجید جوهری ( ریچموندهیل – فدرال ) شرکت دارند . حضور رضا مریدی که عضو لیبرالها ی استانی است دراین کنگره همزمان با بازگشت از اسراییل ، سوالات زیادی را ایجاد می کند . رضا مریدی نماینده انتاریو شهر ریچموند هیل در دوران سیاست استان انتاریو نقش فعالی برای تحریم های غیر انسانی علیه ایران و ایرانیها در نزد دولت محافظه کار هارپر داشت .

اخبار ایرانیان کانادا Iranian Canadian news

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *