حامد همایون در کانادا با دستمزد 150 هزار دلاری ، چه کسی مالیات این درامدها را می دهد ؟

حامد همایون به زودی در استانبول، ترکیه، دبی، استرالیا و کانادا نیز کنسرت هایی را برگزار می کند.

Hamed Homayoun In Canada 

ایرکانیوز- irca news – اخبار ایرانیان کانادا – شنبه 16 سپتامبر 2017 – 25 شهریور 96

 

بر اساس گزارشات رسیده ، دستمزد حامد همایون برای چند کنسرت در کانادا می باشد .  اداره مالیات کانادا باید بر در امدهای سرسام اور خوانندگان ایرانی لس انجلسی که در کانادا کنسرت برگزار می کنند ، نظارت داشته باشد .  دستمزد معین هر کنسرت  بالای 50 هزار – ابی 70 هزار دلار و گوگوش با لای 100 هزار می باشد . 

متاسفانه بدلیل رقابت های غیر اصولی در بین کنسرت گذاران ، دستمزدهای خوانند گان در سالهای اخیر افزایش یافته است و تقریبا هیچ خواننده ای نمی تواند به تنهایی سالن چند هزار نفری را پرکند د رحالیکه جمعیت ایرانیان در تورنتو و کانادا در سالهای اخیر افزایش چشمگیری داشته است . 

حامد همایون با ثبت رکورد برگزاری بیش از ٢٣٠ کنسرت در پنج ماه پس از انتشار یک آلبوم، به زودی در کشورهای مختلف روی صحنه می‌رود.

 حامد همایون،  با برگزاری ۱۲ نوبت اجرای زنده در تالار وزارت کشور از ۳۶ هزار مخاطب میزبانی کرده، این در حالی است  که پیش از این گروه «آریان» به تهیه‌کنندگی شرکت «ترانه شرقی» با ۱۰ نوبت اجرای متوالی رکورددار اجرای پاپ در این سالن بزرگ بود.

استقبال از کنسرت های این خواننده باعث شد شرکت «ترانه شرقی» یک شب دیگر هم به اجرای او اختصاص دهد که بر این اساس خواننده «چتر خیس» در تاریخ ۲۵ شهریور بار دیگر در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران روی صحنه خواهد رفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *