خشونت پلیس پیل _ میسی ساگا -برای جلوگیری از رفتار عصبی دختر 6 ساله

خشونت پلیس پیل _ میسی ساگا -دست بند به دست و پای دانش اموز  دختر 6 ساله  برای جلوگیری از رفتار عصبی وی

پلیس منطقه پیل – می سی ساگا – میگوید برای جلوگیری از رفتار عصبی یک دختر 6 ساله در مدرسه به دست و پای وی دست بند زده اند .  مادر دانش اموز از پلیس شکایت می کند  . پلیس می گوید در این مورد تحقیق می کند .

اخبار ایرانیان کانادا _Irca News- جمعه 24 فوریه 2017- 6 اسفند 95

Mississauga mom launches complaint after police handcuff her 6-year-old daughter

Peel police launch review

Child had handcuffs placed on hands and feet after police say she was acting violently

ادرین چانگ -خبرنگار سی بی سی با مادر دختر که اسمش محفوظ مانده است گفت و گویی گرده است . مادر دانش اموز 6 ساله می گوید دخترش نه چاقو داشته است و نه اسلجه که بتواند   کسی را تهدید کرده باشد که دست بند زدن پلیس توجبه داشته باشد .  این اتفاق در 30 سپتامبر 2016 رخ داده بود .

دو پلیس که به مدرسه بعداز تلفن مدیر اعزام شده بودند می گویند انها نتوانستند دختررا کنترل کنند . دختر به کارمند دفتر مدرسه لگد می زده است .  اموزش و پرورش می سی ساگا هم می گوید رفتار مدیر و مدرسه در مورد این دختر درست بوده است . مادر معتقداست بچه 24 کیلویی نمی توانسته به کسی اسیب فیزیکی برساند .

مادر دانش اموز می گوید وی بعداز چند بار تعلیق دخترش ، وی را نزد چند دکتر برده بود و انها هیچ بیماری تشخیض ندادند . سرانجام دختر را به مدرسه جدیدی در ماه نوامبر ثبت نام می کنند . به گفته وی هیچ شکایتی از دفتر مدرسه در مورد دخترش در این چند ماه نشده است. و این نشان می دهد که مدرسه قبلی می خواسته اند دخترش از مدرسه برود .

گروه مدنی دفاع از حقوق سیاهان به پیگیری این پرونده کمک می کند. احتمال  نژاد پرستی در این مورد داده می شود . نژاد پرستی در مدارس انتاریو و کانادا همچنان رگه های قوی دارد .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *