رهبر ان دی پی: بیمارستانهای انتاریو برای سرپا ماندن نیاز فوری به 287 میلیون دلار دارد .

تورنتو – اندره هورواث رهبر ان دی پی انتاریو می گوید بیمارستانها برای سرپا ماندن نیاز به 287 میلیون دلار پول دارند . هوروث می گوید شرایط بیمارستانها در وضعیت بدی است .
ایرکانیوز – 30 مه 2016- 11 خرداد 95
Run-down Ontario hospital needs $287 million in renos, NDP says
Hospitals are in such bad shape one has a “to-do” list totalling $287 million, NDP Leader Andrea Horwath says
اندروهورث به لیست تعمیرات بیمارستانها که 3.2 میلیارد دلار می باشد ، از طریق قانون دسترسی به اطلاعات دولتی بدست اورده است ولی نام بیمارستانها سیاه شده است و معلوم نیست که کدام بیمارستان در شرایط بدتری قرار دارند .
دکتر اریک هاسکین وزیر بهداشت انتاریو از وزارت خانه اش دفاع کرد و گفت اسا امی بیمارستانها را به این دلیل اعلام نمی کند زیرا مقاطعه کاران از
این فرصت استفاده خواهند کرد و قیمتها را بالا خواهند برد .
آز 148 بیمارستان تنها 6 بیمارستان هیچ نیازی به تعمیرات ندارند بقیه از 1 میلیون تا 287 میلیون دلار هزینه برای تعمیرات دارند .
دولت لیبرال انتاریو در زمان دولت مک کینتی و معاونت جورج اسمیترمن ، مبلع یک میلیارد دلار بابت برنامه ” ای هلث ” برنامه دسترس کامپیوتری بهداشت ” هزینه شد .

در مورد دیگر مبلغ 400 میلیون دلار در یک رسوایی مالی برای هلی کوپترهای امداد به نام ” اورنج ” به یدکتر کریس مازا CHris Mazza داده شده بود و حیف و میل اساسی در ان صورت گرفته بود. دکتر کریس مازا وام با بهره کم برای خانه ساختن از این پروژه گرفته بود . دکتر مازا نه تنها دستگیر و مجازات نشد بلکه در زمان اخراج وی چند ین میلیون دلار به وی مزایا داده شد که انرا وزیر بهداشت وقت لیبرالها – دب ماتیو – امضا کرده بود .

chris mazza
ornge
Ornge scandal: Ex-CEO Chris Mazza should be in jail, not ER, says MPP
Chris Mazza was fired as head of ORNGE, Ontario’s air ambulance service after he set up spinoff companies being probed by police
ایرکانیوز – مناقصه های ساخت و سازهای بیمارستانها و دولتی در انتاریو ، عموما د رانحصار چند شرکت بزرگ ساختمانی است و به همین دلیل قیمت ها چندین برابر بیشتر از ساحتمانهای بخش خصوصی تمام می شود .
اضافه کردن یک بخش به بیمارستان میجز مکنزی که دوسال طول کشید مبلغ 60 میلیون دلار هزینه برداشت .
شرایط مناقصه دولتی برای رقابت چندان اسان نیست . حتی برخی از این قراردادها توسط شرکت های امریکایی برنده و اجرا می شود که سوالات زیادی را بی جواب گذاشته است . چرا نباید این ساخت و سازها توسط شرکت های کانادایی و انتاریو انجام شود .

اخبار ایرانیان کانادا Iranian Canadian news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *