سیاست فرار به جلوی رضا مریدی برای عدم پاسخگویی به مردم

اخبار ایرانیان کانادا- IRCA NEWS – جمعه 27زانویه 2017 برابر با 8 بهمن 95
 REZA MORIDI ,MPP, HAS TO APOLOGIZE TO RICHMOND HILL AND IRANIAN COMMUNITY FOR PROMOTING VIOLENT GROUP
رضا مریدی نماینده طرفدار تحریم و بسته شدن سفارتخانه ها در ایران  کانادا  بجای عذر خواهی از مردم شهر ریچموندهیل و جامعه ایرانی برای تبلیغ نیروهای خشونت طلب و غیر دمکرات مانند رجویون و تفرقه در جامعه ایرانی در راستای سیاست های ضد ایرانی  لابی ناتیینیاهو  در کانادا ، این هفته یک اگهی تمام صفحه رنگی در نشریات رنگارنگ  منتشر کرده است . در این اگهی امده است :  به پیشنهاد من شهریه دانشجویانی که درامد خانواده شان کمتر از 50 هزار دلار است دو هزار دلار شهریه شان بخشیده می شود
رضا مریدی از سال 2012 علنا به نفع تحریم ها بر علیه جامعه ایرانی در کانادا  وایران فعالیت می کند و در رسانه ها به دروغ خود را نماینده جامعه ایرانی در کانادا وانمود می کند . در حالیکه نماینده مجلس استان های کانادا در سیاست خارجی دخالت نمی کنند از انجا که سیاست خارجی در حوزه دولت فدرال کانادا می باشد .
مریدی از سیاست قسمتهای منفی آن مانند ن پاسخگو نبودن به حوزه انتخابیه خود را دوست  دارد . وی  فراموش کرده است که  قانون  شهریه رایگان برای دانشجویان واجد شرایط در انتاریو در 31 ماه مارچ 2016 اعلام شد و روی این موضوع  کلی هم مانور تبلیغاتی پیش انتخاباتی  توسط دولت کاتلین وین در انتاریو انجام شده است .
چه شده که مریدی دوباره بعد از 10 ماه یاد دانشجویان افتاده است در حالیکه نه نرم جدید دانشجویی هست ونه ثبت نام دانشگاه ، را باید در بی اخلاقی و فرصت طلبی وی دانست که فکر می کند بازهم می تواند جامعه ایرانی و حوزه انتخابیه خود را بعداز 9 سال فریب دهد. مریدی با چاپ این اگهی ها به نوعی قصد شیرین کردن دهان نشریات ایرانی را که به درامد اگهی وابستگی شدید دارد ، برای ادامه ندادن مطالب و سوالات احتمالی از نقش مریدی بر خلاف یک سیاستمداری که خود رالیبرال می نامد ولی د رعمل از راست ترین بخشهای محافظه کاران کانادا نیز ضد ایرانی تر عمل می کند ، می باشد . 
 رضا مریدی  در هفته گذشته(  20 ژانویه- 1 بهمن 95 )همراه با 13 نفر از نحس ترین  اعضای جامعه ایرانی  در حوزه ازادی های بیان و احترام به گفت و گو ( طرفداران رجوی -سلطنت طلبان )  در نشریه لیبرال ریچموندهیلLiberal Paper   اتهامات  جدی و  غیر واقعی  منتشر کرده بودند .  آن 16 هزار نفر در کانادا  از مجلس کانادا خواستار تجدید ارتباط ایران و کانادا  شده بودند .
جاستین ترودو رهبر حزب لیبرال و نخست وزیر کانادا در جون 2015 قول انتخاباتی داده بود که با ایران تجدید رابطه خواهد کرد ولی به گفته ادام وان ( نماینده مجلس از تورنتو ) زیر فشار شدید ( لابی ناتتینیاهو ) از موضع خود عقب نشینی کرده است .
 اگهی تبلیغاتی هزار دلاری  رضا مریدی در زونامه لیبرال  به بهانه تبریک سال نوی چینی ها منتشر کرده است . متاسفانه روزنامه لیبرال ریچموندهیل بر خلاف اصول رسانه ای کانادا و ازادی بیان  از انتشار نامه ها پاسخگویی  به ان مقاله تحریف شده در شماره امروز جمعه 27 ژانویه خود هیچ گونه اشاره ای نکرده است .
در ایران با زور  و در کانادا با پول آگهی  سانسور افکار عمومی و عدم پاسخگویی به مردم رویکرد زشت برخی از سیاستمداران حاکم می باشد . رضا مریدی در عمل نشان داده است که یک سیاستمدار سانسورچی بیش نیست که اگر درایران بود حتما انها را به زندان می انداخت .
Cix66m2WsAEDcQKreza moridi - netanyahu
زمان ان رسیده است که رضا مریدی از جامعه ایرانی در کانادا و مردم شهر ریچموندهیل برای اطلاعات نادرست و فعالیت های غیر اخلاقی اش بر علیه اکثریت قاطع جامعه ایرانی پوزش علنی بخواهد .
IMG_20170127_085931
اگهی رضا مریدی در روزنامه ضد ایرانی لیبرال ریچموندهیل برای سال نو چینی ها . این در حالیست که وی حتی یک بار هم در رسانه های انگلیسی در مورد سال نو ایرانی اگهی نداده است .

https://goo.gl/SBDVn4

iranian Canada News

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *