شهرزاد رفعتی برترین کارآفرین کانادا

شهرزاد رفعتی مالک ایرانی کانادایی موسسه رسانه‌ای براد باندBroadbandTV از ونکوور به عنوان برترین کار آفرین زن کانادا انتخاب شد.
ایر کانیوز – 23 فوریه 2016- 4 اسفند 94

Vancouver’s Shahrzad Rafati named Entrepreneur of the Year at WCT

شهرزاد رفعتی بنیانگزار موسسه رسانه تصویری BroadbandTV که از ونکوور برای 319 میلیون کاربر خود برنامه پخش می‌کند
شرکت براد بانتد BroadbandTV در دسامبر 2015 رشد 219 درصدی در کل جهان داشته است از نظر میزان بازدید کننده ویدئو در جهان ، موسسه شهرزاد رفعتی در رده پنجم در دنیا قرار دارد و در سالهای اخیر دفاتری در هند ، برزیل ، فرانسه و آمریکا دایر کرده است .

این جایزه به پاس موفقیت و مدیریت زنان در کانادا هر ساله به کارآفرین برتر کشور اهدا می‌شود و می‌تواند الگویی برای همه زنان در راه رسیدن به قله موفقیت و افتخار تلقی شود.

شهرزاد رفعتی در سال 2000 از تهران به ونکوور مهاجرت کرد و در رشته علوم رایانه دانشگاه بریتیش کلمبیا به تحصیل پرداخت وبلافاصله پس از فارغ التحصیلی در سال 2005 شرکت براد باند BroadbandTV را تاسیس کرد. سرعت پیشرفت این موسه تا حدی بود در مدت 3 سال، شهرزاد رفعتی توانست با ارائه دهندگان محتویات چندرسانه‌ای شریک شود.

به گفته کارشناسان علوم رسانه موسسه براد باند BroadbandTV موفق شد به تغییر مفهوم ارتباط میان “سارقان اینترنتی محتواهای رسانه‌ای” و “ارائه دهندگان این محصولات” کمک کند.

اخبار ایرانیان کانادا Iranian Canadian News
www.irca.news

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *