معلم زن 44 ساله به جرم رابطه جنسی با دانش اموز 15 ساله در اتاوا محکوم شد

کاترین کیتز Kathy Kitts کمک معلم 44 ساله دبیرستان به جرم ارتباط جنسی با دانش اموز 15 ساله در دادگاهی د راتاوا محکوم شد
ایرکانیوز به نقل از نشنال پست – 4 مارچ 2016- 14 اسفند 94
Ottawa teacher’s aide pleads guilty to sexually assaulting male student for years
دانش اموز که اسمش بخاطر زیر سن قانونی بودن مخفی نگه داشته می شود در دادگاه گفت تا 15 سالگی خانم معلم به من در درسهایم کمک می کرد ولی وقتی 15 سالم شد از من خواست که موقع زنگ ناهار با وی باشم . این اتفاق در 2014 در دبیرستان د راتاوا کارلتون اتفاق افتاده بود
کاترین با این پسر جوان دزنگ تفریح و یا در صندلی عقب ماشین ون خودش در پارک نزدیکی مدرسه ارتباط جنسی برقرار می کرده است .
پسر جوان می گوید وی زندگی مرا خراب کرد . من فکر نمی کنم بتوانم کسی را دوست داشته باشم . هر چه می گذشت وی مرا تعقیب می کرد . من جایی نمی توانستم بروم زیرا می ترسیدم بچه ها راز مرا بفهمند . کاترین به من گفته بود که به کسی این را ز را نگویم زیرا اگر رازم فاش شود وی را به زندان می اندازند .
مادر پسر جوان اس ام اس های جنسی را روی تلفن وی کشف می کند .
در حدود 15000 اس ام اس بین پسر و معلم ردو بدل شده بود . پسر می گوید وقتی کاترین دستگیرشد خوشحال شدم که رها شده ا م . پسر جوان این مطالب را در متنی که نوشته بود و در دادگاه خوانده شد بیان کرد زیرا خودش نمی توانست در دادگاه به زبان بیاورد .
کاترین کیتز روز 5 شنبه دردادگاه یک فقره از اتهامات را پدیرفت . قاضی حکم وی را در ماه آگوست اعلام می کند. کاترین کیتز به 18 ففره متهم شده بود.
ایرکانیوز – در دادگاه های کانادا رویه قضایی براین هست که برای جلوگیزی ار طولانی شدن دادگاه ، متهم به اتهامات کمتر را می پذیرد در عوض اتهامات دیگری لغو می شود .

,
اخبار ایرانیان کانادا Iranian Canadian News

www.irca.news

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *