موج سواری انتخاباتی رضا مریدی و لیبرالهای انتاریوReza Moridi, Ontario Liberal election propaganda to deceive Iranian Canadian community

موج سواری انتخاباتی رضا مریدی و لیبرالهای انتاریو ، اعلام تست آیین راهنمایی رانند گی به زبان فارسی در انتاریو بعداز 20 سال

Reza Moridi, Ontario Liberal election propaganda to deceive Iranian Canadian community – Farsi driving Test

سعید سلطانپور – ریچموندهیل

روز دوشنبه وزیر راه انتاریو دل سوزا del duca همراه با رضا مریدی نماینده ضد ایرانی و طرفدار تحریم و قطع ارتباط ایران و کانادا ، در یک حرکت نمایشی در شهر ریچموندهیل خبر از انجام تست ایین نامه رانندگی به زبان فارسی دادند . رضا مریدی از سال 1991 در تورنتو زندگی می کند و از سال 2000 عضو حزب لیبرال هست .

 

reza moridi desosa
این تست از بهار 2018 اجرایی خواهد شد . در توییتی برای وزیر نوشتم اقای رضا مریدی از حامیان تروریست های رجوی هیچ کاری برای جامعه ایرانی در مدت 10 سال نمایندگی مجلس از شهر ریچموندهیل و 7 سال وزارت نکرده است . این یک پز تبلیغاتی برای فریب افکار عمومی جامعه ایرانی کانادایی در ریچموندهیل و انتاریو هست . زیرا تست ایین نامه به 20 زبان در انتاریو از سومالی گرفته تا عبری و عربی و جود داشت بغیر از فارسی. چرا؟ زیرا سیاستمداران ایرانی از هر حزبی منجمله رضا مریدی ، اصلا برایشان مهم نبود که با توجه به شناختشان از سیستم سیاسی و اداری انتاریو در مورد اجرایی شدن ان کاری انجام بدهند . کاری که در ونکوور و کالگاری سالها قبل عملی شده بود .
چرا لیبرالهای انتاریو به فکر موج سواری و فریب افکار عمومی جامعه ایرانی افتاده اند ؟ چندی قبل آقای سام ابراهیمی در اینترنت درخواستی را برای اجرایی کردن تست ایین نامه به زبان فارسی راه اندازی کرده بود . دران زمان نوشتم این وظیفه قانونی رضا مریدی به عنوان نماینده مجلس انتاریو هست که 10 سال هست تاخیر داشته است  پویان طبسی نژاد  در دیدار کنگره ایرانیان کانادا با دل سوزا در هفته گذشته ، درخواست اینترنتی سام ابراهیمی را به وزیر راه انتاریو  داده بود . امروز که رضا مریدی ودل سوزا ( نماینده شهر وان – وزیر راه ) وزرای کاتلین وین  این خبر را اعلام کردند انقدر صداقت نداشتند که اقلا سام ابراهیمی را به این مراسم دعوت کنند. این یک رسم کانادایی و اخلاقی هست که بانی یک طرح سیاسی و اجتماعی به مراسم دعوت شود .

رضا مریدی فکر می کند با موج سواری در استانه انتخابات انتاریو 2018 در حالیکه حزب لیبرال به رهبری کاتلین وین با بحران مشروعیت سیاسی و مالی بخاطر رسوایی ها ی مالی با 200 میلیارد دلار بدهی و ده ها میلیارد ددلار کسری بودجه ، روبرو هست می تواند کارنامه سیاه و ضد ایرانی خودش را پاک کند تا شاید بتواند بی اعتباریش د رجامعه ایرانی کانادایی را بهبود بخشد .

به دوران عوام فریبی و موج سواری با اگاهی و دانش سیاسی و حضور اجتماعی مان  پایان دهیم . اعتبار و عزت را به کامیونیتی ایرانی کانادایی برگردانیم ..

30 اکتبر 2017

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *