نماینده لیبرال مجلس کبک بخاطر اتهام سو استفاده جنسی از دختر 19 ساله استعفا کرد

جری اسکلا ونوس نماینده لیبرال در مجلس کبک بخاطر افشاگری الیس پاگت که می گوید درسن 19 سالگی توسط جری مورد سو استفاده جنسی قرار گرفته است ، از حزب لیبرال استعفا کرد . پلیس اتهامی متوجه وی نکرده است .

اخبار ایرانیان کانادا- Irca news- پنج شنبه 27 اکتبر 2016- 6 آبان 95

Woman accusing Quebec Liberal of sex assault speaks out

Alice Paquet says Gerry Sklavounos sexually assaulted her when she was 19.

جری اسکلاونوس اتهامات را تکذیب کرده است . پلیس می گوید شکایتی در 25 مارچ 2016 علیه وی توسط شاکی ثبت شده است .  دختر می گوید دو بار وی را مورد سو استفاده جنسی قرار داده است .

الیس پاگت این اتهامات را در میتینگ حمایت از قربانیان ازار جنسی در خوابگاه لاوال مطرح کرد . وی قبلا نیز در فیس بوک این مطالب را نوشته بود ولی بعدا انها را پاک کرده بود

alice-paquet

الیس پاگت به رادیو فرانسوی زبان کبک – رادیو وان – گفت که در سال 2014 وقتی در یک رستوران که پاتوق سیاستمداران هست ، گارسن بود ، جری اسکلاونوس را ملاقات کرده بود و با هم یک مشروب خورده بودند . بعد هم به اتاق وی در هتل رفته بود  . الیس می گوید وی ” نه ” نگفته است ولی مسلما ” بله ” هم نگفته بود .  وی ادامه می دهد بوسیدن ، یا بغل کردن به مفهوم داشتن ارتباط جنسی و سکس نیست .

الیس میگوید دو هفته دوبار به اتاق جری اسکلاونوس رفتم و دوباره وی مرا مورد سو استفاده جنسی قرار داد .

جری اسکلاونوس مدتهای زیادی نماینده مجلس بود و بخاطر این اتهام مجبور شد از حزب استعفا بدهد قبل از اینکه فیلبپ کودار نخست وزیر و رهبر حزب وی را اخراج کند . البته فبلیپ گولارد Premier Philippe Couillard  روز 4 شنبه 19 اکتبر جلسه ای اضطراری با حضور همه نمایندگان در مورد این اتهام تشکیل داده بود .زیرا پلیس  گفته یود یک نماینده  مورد تحقیق هست . گولارد می گوید بعداز چند ساعت که مشخص شد فرد مذکور عضو لیبرالها هست اقدام لازم را انجام دادم .

الیس می گوید وی خودش دنبال شکایتش را نگرفت زیرا اطرافیان وی در مورد اینکه جری اسکلاونوس نماینده است . وزیر دفاع سابق کبک بوده است . . زن و بچه دارد .  من دانشجو هستم و کسی را ندارم صحبت کردند و من از شکایتم منصرف شده بودم . ولی اشتباه کردم .

جری اسکلاونوس به روزنامه مونترال گفت که وی در عمرش هیچ فردی را مورد ازار حنسی قرار نداده  است و حاضر است که برای پاک کردن نام خود در دادگاه ازخود دفاع کند .

ترجمه : سعید سلطانپور  – منبع خبر سی بی سی  مونترال و تورنتو استار

اخبار ایرانیان کانادا – Iranian Canada news

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *