چوب گلف گم شده مسافر ایرکانادا در کی جی جی برای فروش گذاشته شده بود

چوب گلف گم شده  مسافر ایرکانادا  در کی جی جی برای فروش گذاشته شده بود 

اخبار ایرانیان کانادا -Irca News_ پنج شنبه 23 فوریه 2017- 5 اسفند 95

Air Canada loses clubs, man busted trying to sell them on Kijiji

دزدی وسایل مسافران هواپیما متاسفانه گسترده شده است و علیرغم دوربین ، برخی از کارکنان فرودگاه ها ، به چمدانها دستبرد می زنند و وسایل قیمتی و با ارزش و هدایای مسافران را می دزدند  از فرودگاه های استانبول تا فرودگاه تورنتو این موضوع شنیده و در برخی موارد مانند این مورد گزارش می شود .

سیدنی   Sydney Lia دانشجوی کانادایی در 15 دسامبر 2015 هنگام برگشت از دانشگاه در  کارولینای شمالی به مقصد تورنتو شهر تیمنز در شمال انتاریو ، بسته گلف بازیش را تحویل می دهد ایرکانادا به وی می گوید با پرواز بعدی خواهد امد . 22 روز طول می کشد واین بسته گلف نمی رسد . مادر سیدنی از ایرکانادا قطع امید می کند عکس های گلف دخترش را در روی فیس بوک خودش منتشر می کند و می نویسد هی ایر کانادا 18 روز است خبر ی نشده . فیلمهای فرودگاه را چک کنید . مشخصات  و سریال چوب گلف را هم  که برای وی اختصاصی در دانمارک ساخته شده بود را می نویسد قیمت این چوب گلف 5 هزار دلار بوده است

روز تولد 20 سالگی سیدنی ، پدرش انجلو لیا این چوب گلف را در کی جی جی برای فروش پیدا می کند که به قیمت 1000 دلار برای فروش گذاشته است . فروشنده ساکن لندن انتاریو نوشته بود هدیه خوب برای کریسمس .

پدر سیدنی به پلیس منطقه پیل تلفن می کند و مشخصات فروشنده را می دهد . پلیس هم با فروشنده دزد برای خرید قرار می گذارد و دزد  38 ساله را در خانه اش با چوب دستگیر می کند .

فعلا چوب گلف در نزد پلیس به عنوان مدرک تا دادگاه دزد که چند ماه دیگر برگزار خواهد شد ، در اداره پلیس منطقه پیل خواهد ماند . هر چند هوای تورنتو درماه فوریه خوب شده که می شود گلف بازی هم کرد ولی سیدنی فعلا نمی تواند از چوب گلفش استفاده کند

sydney golf stolen

iranian canada news

ترجمه : سعید سلطانپور – منبع پست مدیا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *