رهبر حزب محافظه کار انتاریو بخاطر اتهام سو رفتارجنسی با دو زن ، مجبور به استعفا شد Patrick Brown denies sexual misconduct allegations from two women, resigns as Ontario PC leader

رهبر حزب محافظه کار انتاریو باشانس پیروزی در انتخابات ، بخاطر اتهام سو رفتارجنسی با دو زن ، مجبور به استعفا شد . دوزنی که اتهامات را مطرح کردند نامشان را فاش نکردند .

Patrick Brown denies sexual misconduct allegations from two women, resigns as Ontario PC leader
اخبار ایرانیان کانادا – ایرکانیوز – irca news – پنج شنبه 25 ژانویه 2018 – 6 بهمن 96
سعید سلطانپور -اتهام سو استفاده جنسی توسط 2دختر به رهبر جوان مجرد محافظه کارانتاریو – پاتریک براون، با توجه به نزدیکی انتخابات انتاریو و وضعیت بد حزب لیبرال کاتلین وین ، سیاسی بودن زمان اتهامات را پررنگ می کند . ،سیاسی هست.
پاتریک بروان ساعت 1.5 نیم بامداد پنج شنبه بعداز چند ساعت از پخش خبر توسط سی تی و ی و تکذیب ان توسط خودش ، در مجلس انتاریو در یک کنفرانس خبری ، استعفای خود را اعلام کرد .
امروز صبح ساعت8 شب نمایندگان و نامزدهای سیاسی حزب د رانتاریو تشکیل جلسه دادند . براساس ایین نامه داخلی حزب ، ریس تشکیلات حزب می تواند مستقیما یک نفر را به عنوان رهبر موقت انتخاب کند . زیرا فرصت برای برگزاری کنگره برای تعیین رهبر جدید با توجه به نزدیکی انتخابات انتاریو ممکن نیست .
 با مایکل پارسا نامزد حزب محافظه کار از ریچموندهیل – اک ریجز که عازم محل جلسه انتخاب رهبر موقت بود ، گفتگو ی کوتاهی کردم . مایکل پارسا با پاتریک براون از دوران مدرسه در اتاوا ، همبازی هاگی بوده اند ،  وی گفت از شنیدن خبر شوکه شده است . وی گفت  هر چند متاسفانه فرصت دفاع به براون داده نشده ولی پاتریک براون کار صحیح را انجام  داد  زیرا  حزب باید به اتهامات سو رفتار جنسی علیه زنان نیز با جدیت  پاسخ می داد زیرا پدر و مادرها فرزندان جوانشان را با اطمینان به سالم بودن محیط سیاست د رکانادا ، به حضور در سیاست تشویق می کنند .
پاتریک براون اعلام کرد که به عنوان نماینده مجلس از شهر بری باقی خواهد ماند .  براون گفت که وی از اعتبارش دفاع خواهد کرد تا نامش پاک شود . وی اتهامات را کاملا رد کرد . یک دختر شاکی گفته است که وی در زمانی که شاگرد دبیرستان بوده است در  منزل براون در سال 2013 بعداز مشروب خوردن   براون ، الت تناسلی اش را به وی نشان داده است .  وی در ان سال در دفتر براون کاراموزی می کرده است .
دو زنی که مصاحبه کرده اند نامشان اعلام نشده است .  اینکه این دو زن هم زمان بعداز 5 سال برای اعلام اتهامات جنسی علیه براون در زمان انتخابات بدون اعلام نام ، با از دور خارج کردن پاتریک براون که حداقل 2 سال بود زیر ذره بین رسانه ها و افکار عمومی بدلیل شرکت در رهبری حزب محافظه کار انتاریو بود ،  در سیاست  نمی توان تصادفی دانست . باتوجه به  اینکه هردو دختر جوان به سیاست علاقه و اشنایی داشته اند .  با افزایش شانس برنده شده حزب محافظه کار  تا دیروز و بازنده شدن حزب لیبرال به رهبری کاتلین وین که تنها محبوبیت 14 درصدی دارد ، وقتی صحبت  میلیاردها دلار بودجه و کنترل بزرگترین اقتصاد استان کانادا یعنی انتاریو درمیان هست ، نمی توان مسله را به نشان دادن یک الت تناسلی خلاصه کرد . انهم در کشوری که ازادی جنسی و حمایت قانون از زنان یکی از کشورهای معتیر دنیا محسوب می شود .
سخنگوی پلیس شهر بری ( 120 کیلومتری شمال تورنتو ) گفت که انها هر اتهام سو رفتار جنسی را جدی گرفته و تحقیق می کنند ولی هنوز انها شکایتی دریافت نکرده اند و تحقیقاتی در مورد براون انجام نشده است .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *