ایران والیبال را به کانادا واگذار کرد Canada beat Iran 3-2

ایران در نورنمنت چهارجانبه والیبال – اسلوونی بازی را 3 به 2 به کانادا   واگذار کرد Canada beat Iran 3-2 

ایرکانیوز – شنبه 8 سپتامبر 2018 – 17 شهریور 97

تیم ایران نتیجه را به کانادا هم واگذار کرد/ شاگردان کولاکوویچ آخر شدند!

 تیم ملی والیبال کانادا در آخرین دیدار تورنمنت اسلوونی برابر تیم ملی ایران 3-بر 2 پیروز شد .  ایران در اولین بازی مقابل آمریکا 3به 0 باخت . در بازی دوم برابر اسلوانی 3-2 بازنده شد .  تیم ها خود را برای بازیهای  والیبال  مردان جهان که از چهارشنبه 13 سپتامبر 2018 – 21 شهریور ماه 1397 در شهر وارنا ی بلغارستان برگزار می شود آماده می کنند ،

تیم ملی ایران  در گروه D این مسابقات با پورتوریکو، بلغارستان، کوبا، لهستان و فنلاند رقابت خواهد کرد.

بازی ایران و امریکا
بازی ایران و کانادا

ایران این دیدار را با ترکیب وادی، موسوی، معنوی نژاد، عبادی پور، شفیعی، غفور و مرندی آغاز کرد که نسبت به دیدار روز گذشته تغییرات زیادی داشت. ست اول این دیدار با برتری کانادا آغاز شد و شاگردان آنیتگا خیلی سریع از تیم ایران پیش افتادند و توانستند در اولین ست با استفاده از سرویس های خود اختلاف امتیازی ایجاد کنند اما تیم ایران توانست در اواسط ست اول این اختلاف را کاهش دهد و در امتیازات پایانی به حریف خود نزدیک شد و توانست در امتیاز 19 به تساوی برسد. این رقابت نزدیک در امتیازات بعدی ادامه پیدا کرد اما در نهایت کانادا با نتیجه 26 بر 24 در این ست به پیروزی رسید.

ست دوم اما شرایط متفاوتی داشت و ایران بود که از کانادا شروع بهتری داشت. تیم ایران توانست در امتیازات ابتدایی فاصله قابل قبولی ایجاد کند و از حریف پیش بیفتد و با حفظ برتری خود در نهایت این ست را با برد به پایان رساند.

ست سوم نیز برای ایران بود؛ شاگردان کولاکوویچ در این ست نیز بسیار بهتر از حریف خود عمل کردند و از ابتدا از حریف پیش افتادند و توانستند برتری خود را حفظ کنند تا به این ترتیب این ست را نیز با نتیجه 25 بر 18 به پایان برسانند.

ست چهارم نیز کانادا بهتر از ایران بازی را آغاز کرد اما در امتیازات پایانی تیم ایران اختلاف را کم کرد ولی نتوانست نتیجه را جبران کند تا با شکست در این ست، بازی به ست پنجم کشیده شود.

کانادا ست پنجم را با امتیاز گیری بسیار خوب با تکیه به سرویس های خود آغاز کرد و توانست با اختلاف امتیازی ایجاد شده در ابتدای مسابقه، در این دیدار به پیروزی برسد.

ایران در بازیهای قبلی به اسلوانی و آمریکا بازی را واگدارکرده بود .

فارس –

خلاصه والیبال ایران و کانادا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *