دستهای کوچک برای ساختن دنیای انسانی بزرگ / نوجوان 11 ساله ایرانی کانادایی برای زلزله زدگان کرمانشاه Iranian Canadian youth on humanitarian mission

دستهای کوچک برای ساختن دنیای انسانی بزرگ / تلاش ها ی نوجوان 11 ساله ایرانی کانادایی برای زلزله زدگان کرمان

Iranian Canadian youth on a humanitarian  mission for Iran Earthquake

ایرکانیوز- اخبار ایرانیان -irca news- پنج شنبه 8 فوریه 2018 – 19 بهمن 96

سعید سلطانپور –

کیان اثنی عشری 11 ساله دانش اموز کلاش ششم دبستان در شهر ادمونتون استان آلبرتای  کانادا با دیدن سرمای کشنده ادمونتون در حالیکه لباس گرم کافی بر تن دارد ؛ و تصویر چادرهای زلزله زدگان کرمان در سرما ، تصمیم گرفت با دستهای کوچکش قدمهای بزرگی را بردارد .

Kian Asnaashari کیان اثنی عشری
Kian AsnaAshari کیان اثنی عشری

 

وی از پول توجیبی خودش با چند ده دلار شروع کرد ، به در خانه همسایه های کاناداییشان رفت و در مدرسه هم با دوستانش صحبت  کرد و توانست در چند روز بیش از 1000 دلار .کمک مالی برای خرید کانکس برای اسکان زلزله زدگان جمع کند .  با اقوام هم د رایران از طریق تلگرام  درخواست کمک مالی کرد . با پدرش احمد اثنی عشری صحبت کرد و سفارش 3 تا کانکس را دادند تا پول  کمک های مردمی به اندازه کافی برای این سفارش جمع شود .

دیروز کانکس ها به کرمان منطقه کوهبانان  ارسال شد و 3 خانواده با تلاش های کیان و حامیان وی ، سرپناهی موقتی پیدا کردند .

حرکت کیان ، و تقدیر شایسته از نوجوانان و جوانان که بدون هیچ چشمداشت سیاسی و سلبریتی در حرکتهای اجتماعی و انسانی ، جهان را زیباتر می کند . همه ما به اندازه کیان ها ، می توانیم در تغییر زندگی در اطراف خودمان ، موثر باشیم . قدمهای کوچک و انسانی ، قابل قیمت گذاری مادی نیستند .

کیان خسته نباشی .  Thank YOU KIAN

 

kina project2kian project3kian project2

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *