دستگیری قاتل زنجیره ای به اتهام قتل 5 همجنس گرا منجمله دو ایرانی تبار دربهشت همجنسگرایان کانادا Toronto Serial killer of 5 Gays, a Landscaper, mall Santa Claus

دستگیری قاتل زنجیره ای به اتهام قتل 5 همجنس گرا منجمله دو ایرانی تبار د ر تورنتو بهشت همجنسگرایان کانادا – چرا  رضا مریدی نماینده لیبرال مدعی حقوق بشر 6 سال  کاری نکرد .

بنظر می اید آسمان در همه جای دنیا یکسان هست کسانی که پول ندارند ، مفقود  الاثر هم شدند پرونده زودتر بایگانی می شود  تا خیال مقامات سیاسی مانند رضا مریدی و کاتلین وین و شهردار جان توری راحت شود و بگویندمردم اسوده بخوابید تورنتو در امن و امان است .

ایرکانیوز- Irca news- اخبار ایرانیان کانادا – سه شنبه 30 ژانویه 2018 – 11 بهمن 96

سعید سلطانپور – روس مک ارتور 66 ساله سفید پوست ، با شغل نگهداری باغچه های منازل ، سرانجام بعداز چندین قتل از سال 2012 ، در 18 ژانویه 2018 در اپارتمانش دستگیر شد  چند روز بعد پلیس سه قتل دیگر را به وی نسبت داد. براساس  کنفرانس مطبوعاتی پلیس  تورنتو دو تن از قربانیان را  مجید کیهان 58 ساله   و سروش محمودی 50 ساله اعلام کرد .

بروس مک ارتور در زمان کریسمس خودش را به لباس بابا نویل در می اورد .  وی صاحب دو فرزند بوده است .

 

بروس مک ارتور - قاتل زنجیره ای همجنس گرایان
بروس مک ارتور – قاتل زنجیره ای همجنس گرایان

تورنتو و کانادا از اولین کشورهایی بود که ازدواج همجنس گرایان را قانونی اعلام کرد و هرساله کارناوال همجنس گرایان در تابستان صدها هزار نفر را در دان تان تورنتو در ماه جولای به تماشا می اورد . رهبر حز ب لیبرال انتاریو و ریس دولت انتاریو کاتلین وین همجنس گرا هست و شدیدا به نفع همجنس گرایان در تمامی ادارات و وزارت خانه ها اعمال نفوذ می کند . در  همین راستا یک قلم چند سال قبل مبلع 218 هزار دلار به سازمان زنان ایرانی به ریاست افخم مردوخی ( ریس دفتر کاتلین وین ) برای ترویج فرهنگ همجسن گرایی در میان ایرانیها و افغانها پرداخت شد .

 

 

افخم مردوخی ( راست ) کاتلین وین ( چپ ) -
افخم مردوخی ( راست ) کاتلین وین ( چپ ) –

reza moridi - netanyahu

رضا مریدی – ناتینیاهو و کاتلین وین – در اسراییل تابستان 2017

همه انسانها حق زندگی کردن دارند  مسایل جنسی انها و اتاق خوابشان مسله شخصی ادمها باید تلقی و محترم شمرده شود . ولی چگونه در کانادا و تورنتو صبح تا شام از حقوق همجنسگرایان صحبت می شود ولی اینرا که در همین تورنتو ، ادمهایی هستند که اتفاقا بزرگ شده همین کشور هستند و دشمن حانی همجنس گرایان سخنی نمی گویند .  براستی چرا کسی برای این دو ایرانی همجنس گرا گریه نکرد ؟ چرا پلیس پرونده انها را پیگیری نکرد ؟ این تناقض جدی هست که  غلیرغم ادعاهای برخی از سیاستمداران دولتی مانند رضا مریدی  وقتی پای اقلیت ها و ایرانیها به میان می اید ، و دراین مورد همجنس گرای ایرانی پلیس هم نگران  پیدا شدن انها نیست .   روشن شدن این پرونده و دستگیری قاتل زنجیره ای  که استخوانهای قربانیان خود را در حیاط خانه ای در محله نسنتا مرفه لیساید در مرکز شهر تورنتو  در گلذان پنهان کرده بود .، نوری بر دو گانه برخورد پلیس و مقامات دولتی بین  مهاجران ایرانی و رنگین پوست  انداخت . براستی اگر این دو ایرانی هم عضو دفتر خانم کاتلین وین بودند ، کسی در 5 سال برای پیداشدنشان تلاش نمی کرد .  ایا پلیس همچنان بی تفاوت بود. یکی از دلایل تلاش پلیس برای یافتن قاتل تلاش جامعه همجنس گرایان بود که حداقل در دو مورد   که یکسال پیش مفقود شده بودند ، دست از پیگیری بر نداشت . انها پلیس و شهردار تورنتو ( جان توری ) را متهم به کم کاری کردند .  براستی اگر این همچنس گرایان هم مانند میلیاردر بری شرمن  پرونده زندگیشان در کنار استخر خانه شان با کمربندی تمام شده بود ، پولدا ر بودند و کمک دهنده مالی به احزاب حاکم د رانتاریو و کانادا بودند ، بازهم سیستم چنین عمل می کرد . الان در حدود یک ماه هست که کشیک شبانه روزی  پلیس در خانه این میلیاردر در منطقه بی ویو و بورک میلز قرار دارد که برای مالیات دهندگان تورنتویی به هزاران دلار می رسد .

بنظر می اید آسمان در همه جای دنیا یکسان هست کسانی که پول ندارند ، مفقود  الاثر هم شدند پرونده زودتر بایگانی می شود  تا خیال مقامات سیاسی مانند رضا مریدی و کاتلین وین و شهردار جان توری راحت شود و بگویندمردم اسوده بخوابید تورنتو در امن و امان است .

زمان ان رسیده است که رضا مریدی به خیمه شب بازی ها و فریب افکار عمومی جامعه ایرانی کانادایی پایان دهد .   اگر وی دلش برای حقوق بشر در ایران می سوزد نمی تواند چشمانش را بر روی مضروب کردن کوروش در چند قدمی دفترش توسط پلیس یورک بنندد و یا هیچ تلاشی برای پیگیری گم شدگان همجنس گرایان  ایرانی تبار که در شرایط سختی زندگی می کنند ، نکرد است .  .

مجید کیهان در اکتبر2012 گم شد .  پلیس تورنتو در نوامبر 2012 تحقیقات را شروع و در اوریل 2014 انرا بست .

در اگوست 2015 سروش محمودی مفقود شد . گزارشی از تحقیقات پلیس تورنتو نیست .

مه 2016 پلیس پلیس به مک ارتور که سابقه خشونت از سال 2000 در منطقه همجنسگرایان چرچ و ولسلی دارد  در جریان گم شدن دین لیس ویک 47 ساله  مشکوک می شود .    در 14 اوریل 2017 سلیم اسن 44 ساله مفقود می شود .   سرانجام پلیس د ر18 ژآنویه 2018 وقتی که مگ ارتور یک همجنس گرا را به اپارتمان خودش برده وارد عمل می شود . وقتی پلیس وارد خانه می شود همجنس گرا خوش شانس بود که هنوز به تخت بسته شده بود و پلیس این بار سروقت عمل کرد .   تتها با قانون وضع کردن نمی شود جلوی جنایت را گرفت . با اجرای عدالت و عدم تبعیض می شود پیشگیری کرد .

 

mallory-crescent-bruce-mcarthur

October 2012 — Majeed Kayhan, 58, of Toronto, is reported missing.

November 2012 — Police launch Project Houston to investigate the disappearance of three men from Toronto’s gay village, including Kayhan.

April 2014 — Police close Project Houston, saying none of their findings would classify anyone as a suspect of a criminal offence.

August 2015 — Soroush Mahmudi, 50, of Toronto, is reported missing.

May 2016 – July 2017 — Police believe Dean Lisowick, 47, of no fixed address, was killed by McArthur during this timespan.

April 14, 2017 — Selim Esen, 44, is reported missing from the area of Toronto’s Yonge and Bloor streets.

June 26, 2017 — Andrew Kinsman, 49, is reported missing from the area of Parliament and Winchester streets.

August 2017 — Police launch Project Prism to investigate the disappearances of Esen and Kinsman.

September 2017 — Project Prism officers identify Bruce McArthur “as someone to be included or excluded as being involved in the disappearance of Andrew Kinsman.”

June 26, 2017 — Andrew Kinsman, 49, is reported missing from the area of Parliament and Winchester streets.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *