افسر پلیس ایرانی کانادایی ، بعلت اصرار بر شکایت جنسی ، از دریافت حقوق از کار افتادگی محروم شدToronto police constable accusing fellow officers

فیروزه ضرابی مجد ،افسر پلیس تورنتو ، بعلت اصرار بر شکایت جنسی  و مشکلات روحی، از دریافت حقوق از کار افتادگی محروم شد

. Toronto police constable  accusing fellow officers of sexual harassment cut off WSIB benefits

 

Const. Firouzeh “Effy” Zarabi-Majd. )فیروزه ( افی ) ضرابی مجد بعلت متلک ها و سو رفتار جنسی  و نژاد پرستانه توسط همکاران پلیس تورنتو ، شکایتی به کمیسیون حقوق بشر انتاریو ، ارجاع داده است .  سازمان بیمه  دولتی از کار افتادگی ( ورک کامپنسیشن – دبلیو . اس . آی . بی ) به ضرابی مجد اطلاع داده است که از اول اکتبر به وی حقوقی تعلق نخواهد گرفت مگر آنکه از حقش برای شکایت مالی صرف نظر کند .

سال 2018 ، سه فقره شکایت بد رفتاری و سو استفاده جنسی علیه پلیس تورنتو ، اقدام شده است .

ضرابی در شکایتش می گوید یکی از همکارانش بنام لسلی یک بار برای قهوه خوردن به منزل وی آمد و بزور از وی لب گرفت .  همچنین در سال 2014 ، دو تن از مسولین پلیس مرکز محل خدمتش به وی گفتند که باید با انها دو نفری سکس داشته باشد والا همه جا شایع می کنند که وی سکس سه نفری داشته است .  یکی از این افسران در حال حاضر در بخش مواد مخدر و جرایم جنسی مشغول به کار است .

شهرداری تورنتو برای دو پلیس  ،وکیل گرفته است که از محل مالیات مردم پرداخت می شود . این آیا موضع گیری جانبدارانه نیست . این موضوع را Barry Swadron وکیل ضرابی می گوید . هیچ کدام از اتهامات در دادگاه ثابت نشده است .  از سوی دیگر هر فردی که شکایت کند ، خودش با ید پول وکیل و هزینه های اداری را بپردازد .

ترجمه : سعید سلطانپور

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *