سرقت مسلحانه در تورنتو با لباس کارگر ساختمانی Toronto police search for gun home invasion

سرقت مسلحانه در یانگ و اگلینتون ( تورنتو ) با لباس کارگر ساختمانی

Toronto police search for gun home invasion

ایرکانیوز – 15 نوامبر 2018 – 24 آبان 97home-invasion

پلیس تورنتو با انتشار ویدئویی از مردم برای شناسایی باند سارق مسلحی که با لباس کارگران ساختمانی ، به زور وارد خانه مرد 67 ساله ای شده بودند ، کمک خواست

دو نفر ازباند با ماسک ساعت 7 صبح ، در خانه را در منطقه یانگ و اگلینتون که منطقه مرفهین هست را زده ، و بزور وارد خانه شده . دستهای صاحب خانه را بسته و وی را مضروب می کنند و تقاضای پول نقد کرده اند .   آنها پس از مدتی خانه را ترک می کنند . مرد موفق به نجات خود می شود و به پلیس زنگ می زند . وی در بیمارستان بابت جراحاتش بستری می شود .

پلیس می گوید اوسط سپتامبر هم خانه دیگری در همان منطقه به همین شیوه سرقت شده است . سارقین با یک ماشین آبی از محل فرار کرده اند .

home-invasion-suspects Toronto police are looking for at least three men and a driver after a 67-year-old man was tied up and beaten during an attempted robbery.

The attack happened shortly after 7 a.m. on Sept. 27 at a home in Yonge-Eglinton, according to police.

Two men armed with guns and dressed as construction workers complete with hard hats and dust masks knocked on the front door, police allege.

“They forced their way into the victim’s home, repeatedly demanding money,” said Lauren Pogue, acting inspector with Toronto police’s hold up squad, during a news conference Wednesday morning.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *