توضیحات سازمان هواپیمایی درباره بررسی جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی Iran navigation chief on Black box of Ukraine crashed plane

توضیحات سازمان هواپیمایی درباره بررسی جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی

توضیحات سازمان هواپیمایی درباره بررسی جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری درباره احتمال ارسال جعبه سیاه هواپیمایی اوکراینی به کشور ثالث برای بازخوانی آن با حضور کارشناسان ایرانی، توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش خبرنگار مهر رضا جعفر زاده در گفتگوی زنده با شبکه خبر دقایقی قبل درباره بازخوانی جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی در کشور ثالث اظهار داشت: بیش از این هم گفته بودیم که اگر امکان بازخوانی جعبه سیاه این هواپیما در ایران وجود داشته باشد آن را با حضور نمایندگان کشورهای ذینفع بازخوانی خواهیم کرد. درغیر این صورت در کشور دیگر و با حضور نمایندگان این کشورها، جعبه سیاه قرائت خواهد شد.

وی افزود: قرار بود تیم ایرانی بررسی سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی با حضور نمایندگان فرانسه، اوکراین، کانادا و دیگر کشورهای مرتبط با این سانحه، جعبه سیاه را بازخوانی کنند که موضوع کرونا پیش آمد و پروازها متوقف شد.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشور گفت: به محض اینکه شرایط آماده شود، بازخوانی جعبه سیاه این هواپیما زیر نظر سازمان هواپیمایی کشوری انجام خواهد شد در غیر این صورت در هر کشوری که امکان آن وجود داشته باشد چه اوکراین و چه فرانسه، این اقدام انجام می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *