خشونت و چماقداری در تورنتوی کاناداwho are supporting violence within Iranian Canadian community in Toronto and GTA

حامیان خشونت و چماقداری در کامیونیتی ایرانی کانادایی /
moridi- mamgahni2
violence by Nasser Pooli Mamaghani,
who are supporting violence within Iranian Canadian community in Toronto and GTA
what connection between Naser Mameghani and Reza Moridi , Liberal , EX minister , ALi Ehsassi , Liberal MP and Michael Parsa , Conservative , MPP/?
Iranian Canadian community at large condemning the violence and say NO TO VIOLENCE IN CANADA & the World
حامیان خشونت و چماقداری در تورنتوی کانادا
خشونت و ترویج نفرت در کانادا غیر قانونی و زشت است
براستی چه کسانی از ترویج خشونت در بین ایرانی کانادایی ها حمایت می کنند؟
چه کسانی اگاهانه و یا نا اگاهانه از ناصر پولی ممقانی ملقب به ناصر سیفون حمایت می کنند ؟
فردی که بر خلاف فرهنگ و ادب و فرهنگ ایرانی و قوانین حقوقی کانادا ، به تجمعات و سخنرانی های صلح امیز و مدنی ، ایرانی کانادایی ها حمله می کند ، به زنان و دختران فحش های چارواداری رکیک می دهد ، مخالفان را تهدید به مرگ می کند .
جو تهدید و توهین و گسترش جو خشونت باعث تفرقه در بین ایرانی کانادایی ها و سو استفاده قانونگزاران و مجریان قانون شده است .
شاید یکی از دلایلی که پلیس کانادا در بسیاری از مواقغ تنها ناظر این خشونت ها و رفتارهای غیر مدنی بوده است ، همین تفرقه و فحاشی رکیک به فارسی بوده است .
هرچند ناصر ممقانی چندین بار با شکایت افراد و کسبه دستگیر شده است ولی آزاد شده است .
سوالی که مطرح می شود ارتباط نمایندگان سیاسی ایرانی کانادایی با ناصرممقانی چیست ؟ چه رابطه ای بین رضا مریدی – نماینده لیبرال انتاریو ، علی احساسی نماینده لیبرال تورنتو و مایکل پارسا ، نماینده محافظه کار ریچموند هیل وجود دارد ؟
چگونه این نمایندگان سیاسی بر خلاف سنت سیاسی ، حزبی و اجتماعی ،نه تنها رفتارهای غیر مدنی ،اوباش گرایانه ، غیر اخلاقی و غیر قانونی ناصر پولی را محکوم نمی کنند ، بلکه با وی عکس یادگاری با لبخند نیز می گیرند ، که باعث گستاخی ناصر پولی شده اند .
این نمایندگان با عدم محکوم کردن علنی خشونت و ترویج نفرت در جامعه ایرانی کانادایی ، الگوی بد سیاسی برای ایرانی کانادایی ها و مایه تاسف حوزه های انتخابی خود هستند .
حامیان آشکار و مخفی خشونت و تفرقه ، با رفتارهای دو گانه خود در حالی خود را مدافع حقوق بشر می دانند که چشمشان را بر نقض حقوق بشر همشهریان ایرانی کانادایی توسط ناصر پولی و جریان خشونت طلب و ورشکستگان سیاسی در تورنتو بسته اند .
نه به خشونت ، نه به نفرت پراکنی در کانادا و البته همه جای دنیا منجمله وطن اولمان ، ایران .
  

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *