سانسور سازمان یافته در رسانه های فارسی زبان ایرانی در کانادا – پاسخی به نوشته خانم شیوار زرین مهر

سانسور سازمان یافته در رسانه های فارسی زبان ایرانی در کانادا – پاسخی به نوشته خانم شیوار زرین مهر
 
21 ژانویه 2018 – 1 بهمن 96
سعید سلطانپور
سرکار خانم زرین مهر
 
دروغ های اقای طاهاحنسنیان از تجزبه طلبان کرد ، برنامه های تفرقه افکنانه اقای پور طاهری ، حمایت های نشریه شما از اقای مریدی به عنوان عنصر مخرب ضد ایرانی و طرفدار تروریستهای رجوی را چگونه توجیه می کنید . براستی فراموش کرده اید که برنامه من بعلت صحبت های اقای حسنیبان ، توسط اقای زرین مهر و انتقاد از رضا مریدی لغو شد . ان موقع اقای دکتر فرمانی مسول لیبرال حزب ریچموندهیل و مسول مالی حزب و رضا مریدی با پرداخت چند صد دلار عملا باعث سانسور یک صدا شدند . برنامه های من که همیشه سپاس ان دوران را هم داشته ام به نفع جامعه ایرانی کانادایی و براساس سیاست های کانادا بود . سانسورهای نشریه تان را که اجازه بدهید نگویم . من همیشه سیاست های مراکزی را که برنامه تلویزونی داشته ام و یا نوشته ام خودم رعایت کردم والا چه کسی نمی داند که سانسور در رسانه های فارسی زبان د رتورنتو وکانادا از استبداد دینی جمهوری اسلامی و دیکتاتوری سکولار شاه بدتر است . برای صد دلار اگهی صداها خفه می شود و حقیقت پوشیده می شود . این فقط نشریه و تلویزیون شما نیست . اجازه بدهید بیشتر وارد نشوم .
2– در ضمن اقای دکتر فرمانی در سال 2013 به اتهام دهها فقره کلاهبرداری از دولت انتاریو و شهرداری تورنتو از وکالت خلع شدند و اقای رضا مریدی در این مورد سکوت کامل کردند و شما هم به عنوان نشریه اطلاع رسانی سکوت کامل کردید .
3- . در ضمن چه کسی ساعت یک شب در هتل اقای مشایی در تورنتو تقاضای دیدار برای دریافت کمک مالی از جمهوری اسلامی دیدار داشت . .اقای زرین مهر . من اگر حرمت ها را نگه داشته بودم و تاکنون چیزی نگفته بودم بشدت به نون و نمک خوردن بالاتر از عقیده و ایدئولوژی معتقد بودم. هرکسی از رضا مریدی عامل صهیونیستی در جامعه ایرانی در کانادا حمایت کند از این به بعد باید توقع مقابله به مثل را داشته باشد. -4- چرندیات و تخریب سازمان یافته جوانان هیت مدیره کنگره ایرانیان کانادا ( توسط رضا مریدی و مهدی شمس ) در نشریه “شهرما “در این دو سال را چگونه توجیه می کنید .
5- چه کسی برنامه زنده اسد مذنبی را که بجای اقای مرتضی ایرانپور برنامه بررسی مطبوعات داشت و ازخامنه ای انتقاد کرد را قطع کرد براساس شینده ها این شما بودید که به اتاق فرمان زنگ زدید و انرا قطع کردید. دمکراسی با سانسور و دروغ همخوانی ندارد .
سرفصلی جدید د ر شفاف سازی و اطلاع رسانی جامعه ایرانی و صف واقعی ایران دوستان و مدعیان دروغین ایرانی اغاز شده است . شما و اقای زرین مهر د رکل در پوشش رسانه ای جامعه ایرانی نقش مثبتی داشته اید سلطنت طلب بمانید و لی در کنار دشمنان قسم خورده ایران ، تجزیه طلبان و تروریستها قرار نگیرید . شکی نیست رو سیاهی تاریخی به رضا مریدی و حامیان فعلی خواهد ماند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *