کمیته عفو کانادا،مربی هاکی با 200 فقره تجاوزجنسی کودکان ، را ازاد مشروط کرد .

ایرکا نیوز – 25 ژانویه 2016- 5 بهمن 94
گراهام جیمز مربی هاکی نوجوانان که چندین نوجوان را مورد تجاوز جنسی قرار داده بود و به 5 سال زندان محکوم شده بود ، امروز توسط کمیته عفو زندانیان کانادا ، محکومیتش به خانه های قبل از ازادی کامل تبدیل شد .

graham-james
گراهام جیمز به کمیته عفو گفت من هنوز هم به پسرها علاقه دارم ولی دیگر نزدیک نوجوانان نمی شوم که به خطر نیفتم . کمیته با درخواست وی برای ازادی مشروط در روزها موافقت کرد .

graham james1

شلدون کندی بازیکن مشهور هاکی که قربانی این مربی بود . سالها پیش در یک مصاحبه مورد تجاوز قرار گرفتنش در رختکن تیم هاکی شهرشان را و اثرات تخریبی بر وی از کودکی تاامروز را افشا گرده بود .

sheldon-kennedy

براثر داستان شلدو ن کندی گراهام جیمز دستگیر و دز 1997 به 1/2 3 زندان محکوم شد. جیمز مربی تیم سوئیفت کارنت برانگو در ساسگاچوآن از 1986 و 93 بود . Graham James 1986–87 to 1993–94 – ‘ حیمز مدتی در میپل لیف گاردن تورنتو ، مربی بوده.
Oldscbroncos

شلدون کندی یک گمپینی برای اطلاع رسانی به مردم انجام داد و سراسر کانادا را با اسکیت در نوردید .
وی بعدا مزرعه ای خریداری کرد . و بنیاد حمایت از کودکان را ناسیس کرد
fleury-cp-090928-306
بعدا دوپسر خاله به پلیس مراجعه کردند و از جیمز شکایت کردند . یکی از فربانیان که از بازیکنان لیک هاکی Theo Fleury تئو فلوری هست در توییتش نوشت کانادا برای متجاوزین جنسی کودک ، دیزنی لند هست .
اخیریک بازیکن نوجوان دیگر نیز که نخواسته اسمش فاش شود به پلیس شکایت کرده است و قرار است برای این موضوع گراهام جیمز دوباره دادگاهی شود .

یکی از قربانیان تحاوزجنسی نیز در دهه 90 از پل بلور خود را به پایین پرت کردو کشته شد . دلایل کشیدن نرده روی پل بلور همین خودکشی ها بود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *