ایرانی کانادایی مبتکر سایت سفارش اینترنتی غذادر تهران – ریحون دات کام

ریحون دات کام به عنوان برترین سایت سفارش آنلاین غذا
ایرکانیوز به نقل از ایسنا – 29 فوریه 2016- 10 اسفند 94

وب‌سایت سفارش اینترنتی غذای ریحون در اولین سال فعالیت خود موفق شد در هشتمین جشنواره وب و موبایل ایران در گروه سایت‌های سفارش غذای آنلاین رتبه برتر را کسب کند.

سهیل علوی بنیان‌گذار و مدیر عامل ریحون، در رابطه با کسب رتبه برتر این وب‌سایت از نگاه داوران این جشنواره گفت: سال‌ها به عنوان یک فعال تکنولوژی در خارج از ایران نظاره‌گر تحولات تکنولوژی داخل ایران از طریق جشنواره وب و موبایل ایران بودم و این جشنواره یکی از مراجع اصلی پیگیری این اخبار برای من بود. خوشحالم که امسال در ایران هستم، یک استارتاپ داخل ایران راه‌اندازی کرده‌ایم، یک تیم خوب را ساخته‌ایم و امروز نه تنها در این جشنواره به عنوان یک شرکت حضور داریم بلکه توانسته‌ایم به عنوان بهترین وب‌سایت گروه سفارش غذای آنلاین معرفی شویم، برای شرکت ریحون بودن در این جشنواره و همین‌طور حضور در جمع برتران افتخار است.

وی همچنین در زمینه برنامه‌های این وب‌سایت در آینده و پس از کسب این موفقیت افزود: ریحون یک شرکت نوپاست که سریع‌ترین رشد را در زمینه سفارش آنلاین غذا داشته، امیدواریم این افتخار باعث افزایش توجه جامعه‌ی ایران نسبت به سادگی و تجربه‌ی لذت‌بخش سفارش آنلاین غذا باشد.

در هشتمین جشنواره وب و موبایل ایران که امسال در سالن همایش کتابخانه ملی برگزار شد، 15 هزار وب سایت و 3 هزار و 500 اپلیکیشن موبایل در 4 گروه وب و 13 گروه موبایل به رقابت پرداختند که پس از انتخاب مردمی و رای مردمی، وب‌سایت ریحون موفق به کسب رتبه برتر در بخش سفارش غذای آنلاین از نگاه داوران شد.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جشنواره وب امسال می‌توانند به سایت جشنواره و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد وب سایت ریحون به سایت این شرکت مراجعه کنند.
اخبار ایرانیان کانادا Iranian Canadian News

www.irca.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *